Administratsioon

Erik Heinsaar
Juhatuse esimees
Erle Oolup
Finantsjuht
Maria Eero
Assistent
Kärt Kotkas
Assistent
Diana Naur
Assistent

Toimetus

Martin Šmutov
Peatoimetaja
Anu Saagim
Loovjuht

Uudistetoimetus (uuriv)

Jaan Väljaots
Uuriva toimetuse juht / peatoimetaja asetäitja
Margus Mihkels
Vanemtoimetaja
Siim Randla
Toimetaja
+372 614 4054
siim.randla@ohtuleht.ee
Tõnis Erilaid
Toimetaja
Evelin Kivimaa
Toimetaja
Aadu Hiietamm
Välisuudiste toimetaja
Juhan Haravee
Reporter
Katrin Helend-Aaviku
Reporter
Margus Järv
Reporter
Asso Ladva
Reporter
Arno Põder
Reporter
Kristiina Tilk
Reporter
Arvo Uustalu
Reporter

Uudistetoimetus (päevauudised)

Dannar Leitmaa
Päevauudiste ja veebikeskkondade juht
Triinu Laan
Päevatoimetaja
+372 614 4013
triinu.laan@ohtuleht.ee
Gerly Mägi
Päevatoimetaja
+372 614 4013
gerly.magi@ohtuleht.ee
Annika Erg
Reporter
Liina Hallik
Reporter
Greete Kõrvits
Reporter
Piret Kütt
Reporter
Silja Ratt
Reporter
Marvel Riik
Reporter
Maarit Stepanov
Reporter
Liis Vaksmann
Reporter
Kristel Veerus
Reporter
Daniel Veinbergs
Reporter
Kristjan Väli
Reporter
Sirje Maasikamäe
Tervist24.ee vastutav toimetaja
Vidrik Võsoberg
Mehele.ee vastutav toimetaja
Kristin Aasma
Moderaator
Sten Kohlmann
Multimeedia toimetaja
Kaspar Käänik
Esikülje toimetaja
Piret Pappel
Korrektor-keeletoimetaja
Eiris Teeveere
(Lapsehoolduspuhkusel)

Arvamustoimetus

Laur Uudam
Arvamustoimetaja
+372 614 4028
laur.uudam@ohtuleht.ee
Elis Kusma
Toimetaja
+372 614 4028
elis.kusma@ohtuleht.ee

Elu toimetus (uuriv)

Katrin Roht
Elu toimetuse juhataja
+372 614 4058
katrin.roht@ohtuleht.ee
Kersti Eero
Toimetaja
Kais Allkivi
Toimetaja
Marko Kadanik
Toimetaja
Ele Kalda
Toimetaja
Rainer Kerge
Toimetaja
Ia Mihkels
Toimetaja
Aigi Viira
Toimetaja
Jaanus Kulli
Reporter
Henry Linnard
Reporter
Sirje Presnal
Reporter

Elu toimetus (päevauudised)

Katharina Toomemets
Päevauudiste juht
Terttu Jazepov
Reporter
Andra Nõlvak
Reporter
Keit Paju
Reporter
Triin Tael
Tõlkija
Jaanika Vilipo
Reporter

Sporditoimetus

Siim Kera
Juhataja
+372 614 4066
siim.kera@ohtuleht.ee
Henry Rull
Ajakirja Basketball peatoimetaja
Ville Arike
Reporter
Jarmo Jagomägi
Reporter
Karl Erich Juhkami
Reporter
Ats Kuldkepp
Reporter
Mart Treial
Reporter
Deivil Tserp
Reporter
Kaarel Täll
Reporter

Video- ja fototoimetus

Geidi Raud
Juhataja
Stanislav Moškov
Fotograaf-fototoimetaja
Martin Ahven
Fotograaf
Tatjana Iljina
Videograaf
Tiina Kõrtsini
Fotograaf
Aldo Luud
Fotograaf
Eda Meresmaa
Fotoarhivaar
+372 614 4024
eda.meresmaa@ohtuleht.ee
Märt Niidassoo
Produtsent
Jürgen Niit
Videograaf
Jörgen Norkroos
Videograaf
Erki Pärnaku
Videograaf
Robin Roots
Fotograaf
Tiit Tamme
Videograaf

Leviosakond

Maarek Järvsoo
Turundus- ja levidirektor
Pelle Liive
Müügijuht
Pille Ende
Müügijuht
Mare Jõeleht
Telemarketingi ja tellimiskeskuse juht
Annika Luuk
Tootmisjuht
Pille Lutter
Müügiesindaja
Merily Mander
Levispetsialist
Katrin Eha
Telemarketingi agent
Kai Kuivjõgi
Telemarketingi agent
Juta Kõverjalg
Telemarketingi agent
Maie Pähkel
Telemarketingi agent
Maire Rikanson
Telemarketingi agent
Helle Romanovski
Telemarketingi agent
Maie Terik
Telemarketingi agent
Laide Vahter
Telemarketingi agent
Jelena Vanina
Telemarketingi agent
Anne Õunapuu
Telemarketingi agent
Anu Ressar
Klienditeenidaja
Sirje Saaremägi
Klienditeenidaja

Keeletoimetus

Maire Weingarten
Vanemkorrektor-keeletoimetaja
Viivi Dengo
Korrektor-keeletoimetaja
+372 614 4071
viivi.dengo@ohtuleht.ee
Meeli Parijõgi
Korrektor-keeletoimetaja

Tehniline keskus

Raivo Rauts
Tegevtoimetaja
+372 614 4097
raivo.rauts@ohtuleht.ee
Risto Mandre
Peakujundaja
Lauri Lepp
Küljendaja
+372 614 4081
lauri.lepp@ohtuleht.ee
Toivo Luht
Küljendaja
+372 614 4084
toivo.luht@ohtuleht.ee
Egert Pinn
Küljendaja
+372 614 4084
egert.pinn@ohtuleht.ee
Lauri Rauam
Küljendaja
+372 614 4081
lauri.rauam@ohtuleht.ee
Indrek Siiak
Küljendaja
+372 614 4081
indrek.siiak@ohtuleht.ee
Liivi Tantaal
Küljendaja

Reklaamiosakond

Rismar Marmor
Reklaamidirektor
Mae-Britt Eskola
Müügijuht
Meelis Linke
Printmeedia müügijuht
Rene Pello
Erilahenduste ja agentuuride müügijuht
Meelis Virkus
Veebireklaami müügijuht
Reet Murel
Reklaamitoimetaja
Merle Kuuse
Reklaamitoimetaja
Kerda Mets
Reklaamitoimetaja
Marek Roomets
Kampaaniameister
Kaire Lind
Teostusgrupi juht
Liina Metsküla
Sisuturunduse projektijuht
Ene Room
Toimetaja
Assol Aru
Projektijuht
Rachel Branten
Projektijuht
Kristel Ehavald
Projektijuht
Kaspar Kaljuste
Projektijuht
Kristi Kasari
Projektijuht
Heike Kiiv
Projektijuht
Liina Kolk
Projektijuht
Marko Kross
Projektijuht
Kristi Kõll
Projektijuht
Marge Martjan
Projektijuht
Risto Peterson
Projektijuht
Deniss Ivanjuk
Erilahenduste disainer
Kalev Rodima
Disainer
Kati Roosimaa
Disainer
Kairi Steinfeld
Disainer

Raamatupidamine

Riin Jaanre
Raamatupidaja
+372 6804 633
riin.jaanre@egrupp.ee
Grete Mälton
Raamatupidaja
+372 614 4006
grete.malton@egrupp.ee
Triin Salmus
Raamatupidaja
+372 669 8077
triin.salmus@egrupp.ee

Turundusosakond

Meriliis Krais
Turundusspetsialist
Berit Oll
Turundusjuht
Kätlin Sepp
Turundusjuht
Sten-Erik Unt
Veebiturundusjuht
Laura Burtseva
Sotsiaalmeedia toimetaja

Äriarendus

Priit Kuuseorg
Äriarendusjuht
Helen Kõvask
Äriarenduse projektijuht

IT osakond

Urmas Talivee
IT juht
Armand Karjatse
Veebiarendaja
Kaarel Vulla
Veebiarendaja

Haldus

Taivo Prank
Autojuht

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis