Eesti

Ema tapmises süüdistatav naine: olen oma tööaja jooksul väga palju pekstud ja tapetud inimesi näinud, aga oma ema sellisena näha on midagi muud 

Televeeb, 8. aprill 2020, 20:30
Tiiu KreimFoto: Kuvatõmmis/Kanal 2
Endine politseiuurija, 65aastane Tiiu Kreim mõisteti 2019. aasta detsembris ema tapmises süüdi. Süüdistuse kohaselt tappis naine oma 87aastase ema 2018. aasta juulis. Kreim kinnitas kohtule, et ta pole oma ema tapnud, aga Tartu maakohus pidas tõendeid tema vastu piisavalt veenvaks ja määras naisele kuus aastat vangistust, millest reaalselt tuleks tal ära kanda neli. Kreim on kaevanud otsuse edasi Ringkonnakohtusse.

Tiiu räägib saates „Surmavad naised“, et tema voodihaige ema elas viimased 18 aastat tema juures. „Tõin ema tema viimase mehe juurest ära. Ta oli väga halvas seisus, see oli ebaõnnestunud kooselu ja ta oli juba palju peksa saanud. Kui ta ära tõin, oli tal õlavarreluumurd. Lisaks oli teda kirvega kätte löödud. See oli üle mõistuse, millist elu ta elas. Siin oli ta nii õnnelik, ta ütles, et elab nagu hotellis,“ meenutab naine ja lisab, et kuigi nad olid lähedased ja rääkisid kõigest, hakkasid mõistus ja jalad ema viimastel eluaastatel alt vedama.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

1. aprill 2020, 20:30
Meest seitse korda pussitanud naine: võib-olla oleks löönud ka rohkem
25. märts 2020, 20:30
Kodutut meest peksnud ja ta surnuks kägistanud naine: see ei ole hea tunne, minu silme all ta ju suri
18. märts 2020, 20:30
Meest kuus korda kirvega pähe löönud naine: ta tahtis mind vägistada
16. märts 2009, 00:00
Endise politseiniku pihtimus: eksmees üritas mind tappa