Eesti

Afganistanis mõlemad jalad kaotanud mees: ütlesin kellelegi, kes mu kanderaami tassis, et sina kasvatad mu lapse üles, sest mina suren ära 

Televeeb, 30. märts 2020, 22:00
Tarmo LepikFoto: TV3
„Käis suur plahvatus. Lendasin hästi kõrgele õhku. Järgmisel hetkel lamasin selili maas ja minu ümber oli tekkinud suur kraater. Hakkasin kohe karjuma, sest mul oli nii valus. Olen elus igasuguseid valusid tundnud, aga see oli teistmoodi, muudest asjadest üle. Nägin ju, et olin pikali maas ja mul polnud enam kumbagi jalga,“ räägib Afganistanis õnnetusse sattunud Tarmo Lepik.

TV3 uues dokumentaalses saatesarjas „Surmasuust pääsenud“ saavad sõna Eesti inimesed, kes on peaaegu oma elu kaotanud. Esimeses saates räägib oma loo 32aastane Tarmo Lepik, kes kaotas mõned aastad tagasi kohutavas õnnetuses mõlemad jalad. „Kui ma tagantjärele mõtlen, siis mind ongi läbi elu traumad saatnud, alustades luumurdudest ja lõpetades hammasratta pähe kukkumisega,“ meenutab mees.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

27. märts 2020, 18:39
Urmas Eero Liiv: keegi ei tea, millal võib saabuda hetk, mil oleme silmitsi surmaga
21. märts 2019, 11:20
Üle noatera surmasuust pääsenud sportlane: mu süda seiskus, olin põhimõtteliselt manalateed läinud
26. mai 2017, 04:00
"Mu käed läksid nõrgaks! Taipasin, et uppumine on vaid aja küsimus."
17. november 2016, 17:00
Surmasuust pääsenud naine: "Me peaksime õppima kasutama kõiki hetki, sest me ei tea kunagi, kaua on meile elupäevi antud."