Saated

MIS SAAB PUBLIKUGA TELESAADETEST? Karmel Killandi: „Hetkel oleme saadetega graafikus. Kuigi ilma publikuta.“ 

Jaanus Kulli, 13. märts 2020, 18:48
SUUD PUHTAKS: Lähiajal sellist saatekülaliste hulka stuudios kindlasti ei näe. Pigem on kutsutud saatesse neli-viis külalist.Foto: Ilmar Saabas /Ekpress Meedia
„Saated, mille pärast meie toimetus ennekõike muretseb, on „Ringvaade“, „Hommik Anuga“ ja „Klassikatähed,“ tõdeb elamussaadete peatoimetaja Karmel Killandi.

 „Vaatame, et nendesse saadetesse tulevad inimesed oleksid hästi kontrollitud ja loodame, et nad on ise ka vastutustundlikud kodanikud. Et nad  näiteks hoiataksid, kui keegi nende lähedastest on tulnud reisilt või on nad ise välismaal äsja käinud. „Hommik Anuga“ salvestati eile (neljapäeval – JK) ära, eks näis, kuidas edasi. „Klassikatähed“ läheb veel täna (reedel – JK) eetrisse, ilma publikuta. Kõik esinejad on läbi helistatud ja uuritud, kas nad on näiteks kuskilt äsja tulnud. Aga saate edasise saatuse kohta ma tõesti öelda ei oska. Võib-olla tuleb meil minna varuprogrammi peale, ent hetkel oleme saadetega veel graafikus. Kuigi ilma publikuta. Kui me mingilgi määral tunnetame ohtu, siis inimesi me ohtu ei sea ning siis hakkab ka saateid ära jääma,“ tunnistab Karmel.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13. märts 2020, 14:48
MIS SAAB PUBLIKUGA TELESAADETEST? Kanal 2 programmi koroona lähema kümne päeva jooksul muudatusi ei too
13. märts 2020, 14:21
MIS SAAB PUBLIKUGA TELESAADETEST? Raimo Kummer: „Maskis laulja“ järgmised salvestused on publikuta