Eesti

Tõsieluseriaali „Rannamaja“ järg on juba nähtav! (29)

Ohtuleht.ee, 1. jaanuar 2020, 17:26
"Rannamaja" Seidi ja AdaFoto: Tiina Kõrtsini
""Rannamajal" tuleb tõepoolest spin-off, nimega "Rannamaja Raju Reede", mida saab näha juba 1. jaanuaril," teatas saates kuulsaks saanud Merylin Nau aastavahetuse õhtul erisaates "Kaks Kanget Live". 

Kristjan Jõekalda ja Teet Margna erisaates olid lisaks Merylinile külas tõsielutähed Seidi ja Ada. 

Teet Margna ütles uudise peale, et seda oli juba ette aimata. ""Rannamaja" on minevik, aga "Rannamaja Raju Reede" on tulevik". 

Samal teemal

Ada valgustas, et saates hakatakse otsima kaaslasi. "Meie juhime seda, leiame saatest kaaslased ja viime nad välja."

Rannamaja uues saates "Raju reede" käivad Seidi, Ada ja Merilyn mööda Eestit ringi ja külastavad erinevaid peokohti, et sealt endale kaaslane leida. Lisaks neile on igas saates erikülaline, kes on samuti vallaline ja soovib endale kedagi seltsiliseks leida. Esimeses saates on selleks Paidest pärit Annelii, kelle sõnul pole Paides ilusaid mehi ja üleüldse pole seal mitte midagi teha.

Esimene saade viib seltskonna Viljandisse, kus asutakse kotkeiliklubis Cheers kaaslasi otsima. Ada loobub kohe esimesena kaaslase otsimisest, Seidi leiab suure habemega noormehe, kes tahab muudkui Silverist rääkida. Merilyn leiab samuti toreda noormehe, kelle ta endaga kohtama kutsub. Noormees nõustubki. Saate erikülaline Annelii leiab valges pusas noormehe, kellega ta kohe esimesel õhtul peaaegu lahku läheb, sest noormees ei oska eriti tantsida.

Peolt lahkumise eel selgub, et Seidi noormehel on tegelikult naine olemas ja nii läheb Seidi üksi koju. Annelii võtab noormehe majutuskohta kaasa, magatakse ka ühes voodis, kuid noormees on üllatavalt viisakas ja ei tee mitte midagi kohatut.

Järgmisel hommikul helistab Merilyn enda kohtingukaaslasele, kes lubab kell 11 ka kohtamas olla. Kui Merilyn läheb kohtumispaika, siis on noormehe telefon välja lülitatud. Annelii ja tema viisakas noormees lähevad ikkagi välja jalutama ja seltskond avaldab lootust, et jätkatakse kohtumisi ka kaameraväliselt.

Järgmises saates saabub kaarte segama aga Kalvi-Kalle!