Saated

Seitsmenda näosaate võidumees Karmo Nigula: see on raskeim lugu, mida selles saates teinud olen! 

Keit Paju, 24. november 2019, 22:03
"Su nägu kõlab varsti tuttavalt" seitsmenda saate võitis Karmo Nigula, kes parodeeris Belgia räpiartisti Stromae'd.Foto: Tiina Kõrtsini
“Su nägu kõlab varsti tuttavalt” seitsmenda saate võitis Karmo Nigula, kes kehastus Belgia räppariks Stromaeks ja tõi lavale energilise ja ägeda tantsunumbri. Karmo murdis oma kaasvõistlejate Eleryn Tiidu ja Madis Arro võitudejada: seni on Eleryn kinni pannud neli saadet ning Madis kaks. “Esimene võit! See on naljakas, et ma olen saanud peaaegu kõiki kohti: alguses olin viies, siis teine ja neljas, nüüd esimene. Mul on väga hea meel!” rõõmustab ta. 

Küll aga ei tulnud võitu Karmo jaoks lihtsalt: mees tõdeb, et number oli tema jaoks üpris keeruline. “Selles mõttes oli raske, et olgu, et ma olen tantsuga varasemalt tegelenud, oli antud numbris vaja teha täiesti teist stiili. Villiko (Villiko Kruuse, näosaate tantsutreener - toim.) ütles, et see on veidi krumpingu (tänavatantsustiil - toim.) laadne tantsustiil, aga seda ma ei osanud varem. Eks hakkasime siis nullist pihta. Selles mõttes oli küll tükk! Tundub, et seda tantsu on lühikese loo peale ju vähe, aga tegelikult peab see olema ikkagi täpne ja mõjuv,” tõdeb ta. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24. november 2019, 22:03
VIDEOD, BLOGI JA GALERII | Uus võitja! Seitsmenda näosaate pani kinni Karmo