Saated

Tanja Mihhailova-Saar näosaate Eleryni võidujadast: ta on väga andekas! (18)

Kroonika, 18. november 2019, 09:25
Tanja Mihhailova-SaarFoto: Erki Pärnaku
Kuus saadet "Su nägu kõlab tuttavalt" uue hooaja kaheksast episoodist on selja taga. Võidud on jagunenud kahe võistleja - Eleryni ja Madise - vahel. Eleryni skoor on praeguseks neli saatevõitu, Madisel kaks.

"Eleryn on väga andekas, see ongi point! Keegi ei kirjuta meile ette, milliseid punkte tuleb anda, kõik kohtunikud on erinevad inimesed oma subjektiivsete arvamustega, aga ometigi lähevad meie maksimumpunktid tihti talle, kuna ta on väga töökas, tal on salapärane x-faktor, lisaks väga tugev lavanärv…,” loetleb kohtunik Tanja Mihhailova-Saar Kroonikale antud intervjuus Eleryni arvukaid tugevusi. “Ma ei näe põhjust, miks peaks hakkama panema vähem punkte selle eest, kui ollakse järjepidevalt tubli! Kui teed head tööd, pead saama vastavalt hinnatud!” rõhutas ta.

Tanja nentis ka, et püüab punkte jagades olla alati aus ja õiglane ning peab lisaks Elerynile andekaks ka teisi saates osalejaid.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

Samal teemal

17. november 2019, 22:07
VIDEOD, BLOGI JA GALERII | Eleryni võidukäik lõppes, seekord oli parim Madis!
17. november 2019, 22:06
ÕL VIDEO | Kuuenda näosaate võitnud Madis: kui tuleb hea roll, siis ongi võit loodetavasti sinu
13. november 2019, 00:01
Näosaate staar Eleryn jagab oma edu nippe: „Petta annab paljude asjadega.“
10. november 2019, 22:08
BLOGI JA GALERII | PEATAMATU NAINE! „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ viienda saate võitis taas Eleryn Tiit! Saatest lahkus Kärt Anton

;