Saated

BLOGI JA GALERII | PEATAMATU NAINE! „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ viienda saate võitis taas Eleryn Tiit! Saatest lahkus Kärt Anton (20)

Televeeb, 10. november 2019, 22:08
Eleryn Tiit – Raffaella Carra „Hay que venir al sur“ Foto: Erki Pärnaku
"Su nägu kõlab varsti tuttavalt" viienda saate võitis jällegi Eleryn Tiit, kes kehastus Raffaella Carraks. Tiidu jaoks on see juba neljas saate võit!

Vähim punkte sai Nu pogodid kehastanud Kärt Anton ning ta pidi saatest lahkuma. 

Sel hooajal annavad kohtunikud osalejatele igas saates punkte ning kõige väiksema punktiskooriga osaleja peab saatest lahkuma. Igast saatest lahkub üks osaleja ja asemele saabub uus andekas võistleja. Kohtunikud annavad osalejatele igas saates punkte ning kõige väiksema punktiskooriga osaleja peab saatest lahkuma.

Saates tegi erietteaste ka TV3 saate "Duubel" meeskond. Külaliskohtunikuks oli Valter Soosalu. 

Saates kõlasid järgmised lood:

Karmo Nigula – Ice Cream „Helista mulle mobiilile“

Katre Sepp – Nazareth „Love Hurts“

Eleryn Tiit – Raffaella Carra „Hay que venir al sur“

Norman Salumäe – Daddy Yankee „Gasolina“

Madis Arro – Maggie Reilly „Moonlight Shadow“

Kärt Anton – Nu pogodi

Tanel Laidna – Ummamuudu „Kõnõtraat“

Marianne Leibur – Arabesque „Midnight Dancer“

22:17
Keit Paju

Järgmises saates saab näha järgmiseid numbreid:

Katre - Patricia Kaas
Karmo - Ursula
Marianne - Maiken
Tanel - Baltimora
Madis - James Brown
Norman - Mungo Cherry
Eleryn - Näkk

22:05
Keit Paju

Ja jälle on võidumees Eleryn Tiit! See tähendab, et Eleryn on võitnud juba neli saadet!

22:04
Keit Paju

Vähim punkte sai Kärt Anton, kes peab saatest lahkuma.

Kärt Anton – Nu pogodi (Erki Pärnaku)
22:04
Keit Paju

Valteri punktid:

4 punkti - Kärt
5 punkti - Madis
6 punkti - Marianne
7 punkti - Katre
8 punkti - Karmo
9 punkti - Eleryn
10 punkti - Norman
12 punkti - Tanel

22:02
Keit Paju

Maidu punktid:

4 punkti - Kärt
5 punkti - Katre
6 punkti - Karmo
7 punkti - Marianne
8 punkti - Madis
9 punkti - Norman
10 punkti - Tanel
12 punkti - Eleryn

22:01
Keit Paju

Tanja punktid:

4 punkti - Kärt
5 punkti - Marianne
6 punkti - Karmo
7 punkti - Katre
8 punkti - Madis
9 punkti - Tanel
10 punkti - Eleryn
12 punkti - Norman

21:59
Keit Paju

Nüüd annavad kohtunikud punktid.

Mardi punktid:

4 punkti - Katre
5 punkti - Marianne
6 punkti - Kärt
7 punkti - Tanel
8 punkti - Madis
9 punkti - Karmo
10 punkti - Norman
12 punkti - Eleryn

21:43
Keit Paju

21:42
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Mariannele:

Valter: Täielik profitöö, see mis ma nägin, oli korralikult ja ilusti tehtud, väga täpne ja meeldiv vaadata. 

Mart: Sinu paroodia oli üle võlli, aga mitte liiga. See oli okei, aga särtsu, konksu või jõnksu ma ei näinud selles esituses.

Tanja: Nad on selline nooruslikum versioon ansamblist Laine. Mingi sära silmis või nauding oma toredast esitusest jäi täna puudu. Kuigi kõik oli olemas, mu tähelepanu läks rohkem taustatantsijate peale, neil tundus rohkem rõõmu olevat esinemisest kui sinul.

Mait: Sinu hääl on palju võimsam kui Sandra oma, aga selelst küljest, millest praegu näitasid, see tuleb sul varrukast. Liiga lihtne ülesanne oli sulle võib-olla. Mingi Konks jäi puudu täna. 

21:36
Keit Paju
Marianne Leibur – Arabesque „Midnight Dancer“ (Erki Pärnaku)
21:31
Keit Paju

21:23
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Tanelile:

Mait: Sa said selle võru keelega hästi hakkama ja tämbri ning oleku said ka kätte, sellise ehmatanud aga rahuliku oleku suutsid lauldes säilitada. See oli kunagi üks mu lemmiklugusid!

Valter: Mulle see lugu väga meeldib, olen ka videot korduvalt vaadanud. See oli täpsus ise, vähesed suudaks seda paremini teha. Tore dialoog oli siin kahe numbri vahel, 

Mart: Minule kui otepäälasele meeldib, kui võrukeste üle nalja tehakse. See oli väga sõbralik aga täpne esitus, see laul on väga naljakas. 

Tanja: Mul selle looga isiklikke mälestusi pole. Mulle väga meeldis kuidas sa tegid, sinu nägu oli sõbralik terve see etteaste. Videos oli ta rohkem tõsine, aga siis nagu nägi kedagi ja tuli muie tagasi. Ma oleks sinu esituses ka seda tõsist nägu tahtnud näha. Aga muidu stoiline rahu ja mõnus esitus, tämber ja murre tulid ka hästi välja. 

21:17
Keit Paju
Tanel Laidna – Ummamuudu „Kõnõtraat“ (Erki Pärnaku)
21:13
Keit Paju

21:12
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Kärdile:

Tanja: See oli tõesti minu lapsepõlv. Naisterahvas, kes helindas jänkut, oli minu lapsepõlve hääl. Kõik ta laulud on mulle tuttavad. Kuna sind ei ole kostüümi alt näha, raske on joonistatud tegelast hinnata, ainult hääle järgi saan hinnata. Sa peaaegu jõudsid Romanova jänkuhääleni. Hästi tore oli, sarnane, päris õige ei olnud, aga päris lõbus number. Tegite väga ilusti, oli naljakas, tore. Kõik oli õige. 

Mait: See oli nagu läbi tsensuuri pigistatud multikas, aga vähemalt olid hundil kontsad all. Vanaaasta õhtu vallatust siin oli. Väga tore oli tuttavaid uuesti kohata. 

Valter: Ma ei oodanud mitte midagi ja ma sain kõik selle. Aga minu jaoks oli see kõik nii vale. Tegelikult mulle meeldis!

Mart: Number on pealtnäha lihtne, aga tegelikult mitte, sest ei mängi kostüüm, vaid Kärt. Sul tuli hästi välja. 

21:04
Keit Paju
Kärt Anton – Nu pogodi (Erki Pärnaku)

20:51
Keit Paju

20:50
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Madisele:

Mart: Esimene emotsioon oli kahtlemata lõbustav, sest sa meenutasid mulle Madis Millingut. Reilly vokaali on raske tabada, aga sa tabasid ta tooni. Selles esituses oli nii muusikat kui paroodiat. 

Tanja: Mul oli mugav sind kuulata ja vaadata, midagi ei kriipinud kõrva-silma.   Laulsid toredasti, kõik oli tore. Orgaaniline ja loomulik etteaste, sulle sobis. Laulsid ilusti selle ära, toon oli puhas, valesid noote ei olnud. 

Mait: Väga tore, natuke oleks võinud veel lõdvem olla see olek. Lõpp oli tõesti ilus, kui väsisid ja kükitasid juba.

Valter: See oli minu jaoks nostalgialaks, väikse poisina oli mul kodus palju vinüülplaate ja seda lugu ma mäletan ammusest. Võib-olla on Maggie Rilley tütar Pille-Riin Karro?

20:43
Keit Paju
Madis Arro – Maggie Reilly „Moonlight Shadow“ (Erki Pärnaku)
20:41
Keit Paju

20:39
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Normanile:

Valter: Mulle see energia väga meeldis. Tore, et see aed siin vahel oli, sest ma veidi kartsin seda, mis teisel pool aeda toimus. 

Mart: Küsimus oli energias ja adrenaliinis ja sa paugutasid lõpuni välja. Ma loodan, et seda aeda ei toodud loomaaiast. Samas andis see võimaluse kogeda tunda seda, mida looamd kogevad, kui külastajad on teisel pool aeda. 

Tanja: Mulle meeldis, energia mille andsid oli ülikõva. Detaile oli palju, lihtne on sinna peitu pugeda, aga sina olid just see tõmbeinimene, tahtsin kogu aeg sind vaadata. Mulle meeldis su energia, kuidas andsid seda õiget Ladina-Ameerika energiat edasi. Tubli, et nädalaga sõnad ära õppisid. Kui natuke norida, siis originaal on rohkem nasaalsem.

Mait: Ma küsiksin kuhu edasi, kui sellised energiapommid laval on. Pahaendeline Ladina-Ameerika vilkus siin aia taga täie auruga. Oli tukivingu, erootikat ja kõike. Väga äge.

20:35
Keit Paju
Norman Salumäe – Daddy Yankee „Gasolina“ (Erki Pärnaku)
20:26
Keit Paju

20:19
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Elerynile.

Mait: Mul hakkas ka õhk otsa saama vahepeal. See oli nii kaunis, võhm oli meeletu! See vahepealne osa, kus sa üritasid endast väljuda, on imestusväärne, et sa püstigi seisid, rääkimata laulmisest. Väga äge.

Valter: See lugu kõlab tuttavalt! Kui te nii hästi esinete, hakkavad varsti Rihanna ja Drake jt teid kaverdama.

Mart: Lihtsam on olla laval koos bändi või tantsijatega, sina täitsid üksinda lava ära. 

Tanja: Sa oled tugev tüdruk, sellise võhmaga laulda on raske. Sina esitasid väga vingelt seda, olid sama totter, kui originaal. Ma ei saa aru, miks kunagi täiskasvanud naised niimoodi laval esinesid. Olid väga tubli, olen uhke su üle, et sul jätkus võhma viimase noodini.

20:13
Keit Paju
Eleryn Tiit – Raffaella Carra „Hay que venir al sur“ (Erki Pärnaku)
20:13
Keit Paju

20:09
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Katrele:

Tanja: Ma nii ootasin seda numbrit, juba proov oli sul nii täiuslik. Lainetena tuli, vahepeal oli hästi, siis oli jälle näha, et olid närvis. Vahepeal pingutasid üle nii olekus kui häälega. Tahaks öelda, et oli 100% perfektne, aga ei olnud.  Sellegipoolest oled tubli, mul on hea meel, et sa laulsid seda

Mait: Midagi lõi värelema enesekindluse kohapealt, proovis oli väga äge, seda oli siin ka, aga mitte terve lugu. Mul on sellest kahju, need artistid sobivad sulle. Loodan, et punase nupuga veel joppab, et saad seda sära veel pakkuda. 

Valter: Mulle tundus, et kui armastus haiget teeb, siis ajabki närvi, tundus loogiline. Mulle väga meeldis. 

Mart: Seda lugu ongi raske kätte saada, aga ma kiidan, et sul oli temale omane väikese kukekese hoiak, kes üritab särgist välja rabeleda. Meil on parodeerimis- ja imiteerimissaade, aga laulu puhul ei pea kumbagi tegema, neid võib laulda nii nagu tahad.

20:02
Keit Paju
Katre Sepp – Nazareth „Love Hurts“ (Erki Pärnaku)

19:50
Keit Paju

19:49
Keit Paju

Karmoga koos olid laval ka bändi originaalliikmed Helena Lotman ja Endla Vaher.

Kohtunike kommentaarid Karmole:

Mart: See oli väga lustlik number, näha oli, et teistel oli number lihasmälus olemas. Saime selle numbriga teada, mis toimub inimesega, kes ootab telefonikõnet. Olid väga tubli ja ma arvan, et me kõik kasvame kunagi suureks, aga tähtis on, et alles jääks see väike tüdruk. 

Tanja: Mul on sellised imelikud tunded, ühest küljest oled täiskasvanud mees, teisest küljest oli see orgaaniline kuidagi. Isegi hääl oli päris hea. Kuidagi sobisid sinna, see on ohtlik ja imelik, ei tohiks sobida... Läksid sinna Pille-Riini rolli kuidagi eriti mõnusalt. Lustakas number! 

Mait: Sellist küpse Laulukaruselli hõngu oli. Aga ei oleks arvanud, et sellise armsuse ja süütuse taga võib peituda meesterahvas. Väga tore särav numbris.

Valter: Ma ei ole kunagi Tais käinud, aga nüüd ma hakkan kahtlema, et kas ma üldse lähen. See ei olnud paroodia ega jäljendamine, vaid siin saates toimus täielik bändi taasühinemine, lihtsalt uue esilauljaga. Väga lahe number.

19:41
Keit Paju
Karmo Nigula – Ice Cream „Helista mulle mobiilile“ (Erki Pärnaku)
19:36
Keit Paju

Eelmise saate võitja Eleryn Tiit võib end täna kindlalt tunda – kuna ta võitis eelmise saate, siis temal on tänases saates immuunsus ja välja ta kindlasti ei kuku.

19:32
Keit Paju

Saate avanumbri tegid saate "Duubel" tegijad.

Su nägu kõlab varsti tuttavalt" esimese hooaja viies saade. (Erki Pärnaku)
19:31
Keit Paju

Täna õhtul on eetris näosaate viies osa. 

Tänases saates uut osalist ei ole, kuna eelmises saates andis kohtunikekogu esimees Tanja Mihhailova-Saar armu Madis Arrole, kes kõige väiksemast punktisummast olenemata saatest välja ei saadetud.