Saated

BLOGI JA GALERII | Tekkinud on favoriit! „Su nägu kõlab varsti tuttavalt“ neljanda saate võitis Eleryn Tiit (28)

Televeeb, 3. november 2019, 22:13
TV3 "Su nägu kõlab varsti tuttavalt" esimese hooaja neljas saade.Foto: Tiina Kõrtsini
"Su nägu kõlab varsti tuttavalt" neljanda saate võitis Eleryn Tiit, kes kehastus ansambli Heart solistiks. Tiidu jaoks on see juba kolmanda saate võit. Vähim punkte sai Dima Golovi kehastanud Madis Arro, kuid kohtunikepaneeli esinaine Tanja Mihhailova-Saar otsustas, et saatest ei lahku keegi.Sel hooajal annavad kohtunikud osalejatele igas saates punkte ning kõige väiksema punktiskooriga osaleja peab saatest lahkuma. Igast saatest lahkub üks osaleja ja asemele saabub uus andekas võistleja.

Uue osalejana ühines saatega Katre Sepp, kes oma esimese numbri eest kohtunikelt häid punkte sai.

Saates kõlasid järgmised numbrid:

KÄRT ANTON – Ricky Martin “Maria”
KATRE SEPP – Tones and I “Dance Monkey”
MADIS ARRO – Dima Golov  „Пусть всегда будет солнце!“
TANEL LAIDNA – Taylor Swift “Shake it Off”
MARIANNE LEIBUR – Julietet Greco “Accordeon”
ELERYN TIIT – Heart “Alone”
NORMAN SALUMÄE – Valeri Leontjev “Vernissage”
KARMO NIGULA – “ Die Mayrhofner “Schei - wi - dei - wi - du”  

22:17
Keit Paju

Järgmises saates näeb järgmised numbreid:

Madis – Maggie Reilly
Marianne – Arabesque
Norman – Daddy Yankee
Katre – Nazareth
Tanel – Ummammuudu
Karmo – Ice Cream
Kärt – Nu Pogodi
Eleryn – Raffaella Carra

22:05
Keit Paju

Saate võitis Eleryn Tiit!

ELERYN TIIT – Heart “Alone” (Tiina Kõrtsini)
22:04
Keit Paju

Kuigi Madis sai kõige vähem punkte, otsustas žürii esimees Tanja, et saatest ei lahku täna keegi!

22:03
Keit Paju

Kristjani punktid:

4 punkti – Madis
5 punkti – Kärt
6 punkti – Norman
7 punkti – Katre
8 punkti – Tanel
9 punkti – Marianne
10 punkti – Karmo
12 punkti – Eleryn

22:01
Keit Paju

Maidu punktid: 

4 punkti – Madis
5 punkti – Katre
6 punkti – Kärt
7 punkti – Tanel
8 punkti – Karmo
9 punkti – Marianne
10 punkti – Eleryn
12 punkti – Norman

21:59
Keit Paju

Tanja punktid:

4 punkti – Kärt
5 punkti – Madis
6 punkti – Norman
7 punkti – Karmo
8 punkti – Tanel
9 punkti – Marianne
10 punkti – Katre
12 punkti – Eleryn

21:58
Keit Paju

Nüüd on aeg kohtunikel punktid anda. 

Mardi punktid: 

4 punkti – Madis
5 punkti – Tanel
6 punkti – Norman
7 punkti – Kärt
8 punkti – Marianne
9 punkti – Katre
10 punkti – Eleryn
12 punkti – Karmo

21:51
Keit Paju

21:41
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Karmole:

Kristjan: Päris hirmus, pärast sellist asja ei julge magama jääda. Kummitama jääb see lugu. Lehm oli super. Seda asja teha nagu sa tegid, normaalselt, on kunst. Aga samas see oli õudne, aga hea!

Mart: Meie naerame südamest, kui tehakse järgi üht baieri muusikut, aga nende jaoks on see igapäevane reaalsus. 

Tanja: Siganaljakas number oli, nagu väike farm. Hästi kummaline number, tore vaadata, eriti mehed nahkpükstes. See lugu jääb kummitama küll ja kõrvade avardamine toimus praegu.

Mait: Ega need nahkpüksid pole niisama, ega naeratus, see on võlts! Seal mägedes toimub kes teab mis. Need mehed on midagi, mis on väga saksa ja mida tuleb karta. Ohtlik helk oli teil silmis olemas. 

21:34
Keit Paju
KARMO NIGULA – “ Die Mayrhofner “Schei - wi - dei - wi - du” (Tiina Kõrtsini)
21:27
Keit Paju

21:21
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Normanile: 

Mait: Mulle see number nii õudsalt meeldis, nõukogude estraad 100%, juhuslikud liigutused, väikesed vinjetid, mis teevad sellest niivõrd kummalise asja. Suurepärane, paroodiat oli minu jaoks küll. Minu muigasin kõik see aeg.

Kristjan: Ei olnudki kõige hullem. Tõsi on see, et lugu on tore vene estraad, vanasti osati seda teha. Paroodiat oli siin päris palju, ma vahepeal ei saanud aru, kas sa oled Jaak Joala või Michael Jackson. Meeleolukas number, tubli töö.

Mart: Väga tähtis on paroodia puhul stiil, mille sa kandsid välja. Leontjev on tõesti suur artist, lihtne oleks teda parodeerida minnes lamedalt punasesse, sa olid piiri peal, hoidsid täpselt seda joont. Tegite Ingaga väga hästi, numbris oli palju huumorit, aga ka muusikat.

Tanja: Suur tänu imeiluse numbri eest. Sa said suurepäraselt hakkama. Sa ei pannud üle, aga natukene alla hea piiri jäi. Leontjev on hästi lavalik, suurejooneline. Ma nägin seda küll, aga mitte kogu aeg, samamoodi hääles. Lindikava oli hea. Vene keel oli horošo, vapsjee, noodid samamoodi. 

21:13
Keit Paju
NORMAN SALUMÄE – Valeri Leontjev “Vernissage” (Tiina Kõrtsini)
21:11
Keit Paju

21:09
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Elerynile:

Tanja: Mulle väga meeldis, see oli väga hea etteaste. Oleks tahtnud, et meie laua ees oleks olnud kõlaritest tornid. Su häält tahaks rohkem kuulda, võimsamalt ja kauem. Miks sa tegid nii lühikese laulu? Su etteastes oli naiste väge!

Mait: Mõtlesin, et kus ma seda naist hiljuti näinud olen. Oli üks Kroonika artikkel, kus oli Jörbergi proua. Vokaal oli võrratu, sul ikka õnnestub! Mis nipiga? Selliste ovatsioonidega tuled alati välja, et lausa hirmus hakkab! Tõesti oli kõik vapustav, energia võimas! 

Kristjan: Selline muusika mulle juba meeldib! Võrksukad, nahkmantel, üks tüdruk kitarri otsas, väga meeldib! Jällegi tekkis küsimus, see oli liigagi hea, mis sa tegd, aga kuhu jääb paroodia? Siis ma vaatasin neid mehi, kes su taga on ja sain aru, ahaaa, seal ongi. 

Mart: Raske on sellist artisti paroodiavõtmes näidata. Sina tõid selle artisti suuruse meile kohale. Las muusika räägib ja pläralõuad olgu vait.

21:01
Keit Paju
ELERYN TIIT – Heart “Alone” (Tiina Kõrtsini)

20:54
Keit Paju

20:49
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Mariannele:

Mart: Ei tahtnud hakata kobisema ja nalja tegema, sest see lugu voolas õigesti, said prantsuse vaimu kätte. See on nurgelisem, kui hispaania või vene oma. Väga hingestatud esitus. 

Tanja: Mulle väga prantsuse keel meeldib, see kõlab nii sensuaalselt. Minu pärast võid sa rääkida, mis bussiga sa sõidad, ikka kõlaks ilusti. Väga kaasahaarav etteaste, mulle meeldivad su madalad noodid. Võib-olla oleks rohkem saanud prantsuse sensuaalsust välja tuua. Vahepeal läks tähelepanu akordionisti peale. 

Mait: Kui eelmise numbri edenedes oleks oodanud lavale ka Pipit, siis selle numbri edenedes hakkas laval kõik muu kaduma, fokusseerisin sinusse. Sa haarasid mu endasse, lugu on võimas ja sina mitte vähem võimas.

Kristjan: Ma ka vaatasin ja ahhetasin. Ma vist olen kapi prantsuse muusika austaja. See oli väga hea, aga me oleme natukene ka paroodiasaates, siis sealt jäi natuke vajaka, võib-olla oleks võinud rohkem vuntsi nina all olla, nagu prantsuse naistel on.

20:43
Keit Paju
MARIANNE LEIBUR – Julietet Greco “Accordeon” (Tiina Kõrtsini)
20:39
Keit Paju

20:38
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Tanelile:

Kristjan: Jälle üks jube lugu! Aga mulle meeldis kohutavalt su hääl, õnneks ei vaadanud ma kordagi sind kui naist, kes seda head häält teeb. Väga tubli, mulle meeldis see, et sa ei kaotanud kunagi seda mehelikkust ära, sa olid nagu valges kitlis mees. 

Mart: Rahvusballeti trupp otsib uusi tantsijaid, mina ka kandideerin. Su number oli vana hea Onu Bella stiilis mürgel. See oli väga naljakas. Esimene noot oli võib-olla Taylor Swifti repertuaarist, ülejäänud oli juba jumal teab mis.

Tanja: Algas Taylor Swifti moodi, lõpupoole läks käest ära. Number mulle meeldis, isegi ei jäi väheks, see läks tsirkuseks kätte ära. Sinus oli mingi Taylor Swiftilik plastilisus, tal puudub see ka. Sinu etteaste oli veenev.

Mait: Ma olen nõus nendega, kes ütlevad, et kahju, et otsa sai, oleks tahtnud näha, kuhu see orgia välja viib. Pöörane number.

20:32
Keit Paju
TANEL LAIDNA – Taylor Swift “Shake it Off” (Tiina Kõrtsini)
20:27
Keit Paju

20:27
Keit Paju

20:19
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Madisele:

Mait: See laul tuli väga meelde ja tuttav meelde. Lapsed olid nii toredad, sina ka! Sa olid imelik laps, kuus korda pikem kui teised. Aga sellest polnud ka midagi, sest sinu siirus oli samasugune, nagu tollal oligi. Olid tubli!

Kristjan: See on üks jubedaimaid laule, mida ma üldse tean. See oli kohutav!  Tõi õudse aja jälle meelde. Aitäh sulle.

Mart: Sa tõid lavale väikese näidendi. See rääkis NSVL suurusehullustusest, sest kui ameeriklased läksid kuule, tahtsid nemad minna päikesele. Mina vaatasin ka muideks su jalgu kogu aeg ja mõtlesin, et kui eesti suusatamisel oleks suu, kisendaks ta nende järgi.

Tanja: Sa nägid välja nagu elevant portselandipoes seal laste vahel. Nii kummaline number oli, õige tädi ja lapsed olid, püüdlikkus laulmises oli õige. Kõik oli väga hästi, mul oli ka väike nostalgia, kuigi see lugu on sündinud 21 aastat varem kui mina. 

20:13
Keit Paju
MADIS ARRO – Dima Golov „Пусть всегда будет солнце!“ (Tiina Kõrtsini)
20:08
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Katrele:

Tanja: Oi kui äge number see oli, mulle nii meeldis vaadata! Lugu mängitakse nii tihti raadios, et panen ära. Mulle meeldis lavastus, natukene noodid ujusid, aga see ei seganud, lisas vürtsi. Su tämber oli väga sarnane, mulle meeldisid mitmed detailid selles kummalises vokaalis. Sellisele peole läheksin 40 aastat pärast hea meelega.

Mait: Ma ei tea kas ma sind linnapeal ära tunneks. Loodan,et näeme sind veel mõnes numbris, kus oleks vähem pudinaid küljes. Kihvt energia, suurepärased partnerid. Väga tubli.

Kristjan: Ega mulle selline muusika ka ei meeldi. Sa suutsid väga suurepäraselt välja tuua vanemate inimeste loomuse. Ma nautisin seda habemikku, halb hakkas! Järelikult oli hea, tubli töö.

Mart: Möll oli tõesti suur. Mina nägin sinus tuntud semiootikut Mihhail Lotmanit. See oli ammu teada, et kõige suuremad peomehed ongi vanuses 50+. Noored on nõrged. See number ilmselt ei meeldi vabariigi valitsusel, sest see näitab, kui hästi elavad inimesed, kes jätavad teise samba välja võtmata.

20:01
Keit Paju
KATRE SEPP – Tones and I “Dance Monkey” (Tiina Kõrtsini)

19:57
Keit Paju

Nüüd astub lavale näosaate uus osaline Katre Sepp. Katre on 35aastane ja ta on laulnud nii kaua, kui end mäletab. „Mind on alati võlunud inimhääle vägi!“ Laulmist on ta õppinud mõned aastad tagasi Simo Breede juhendamisel. Lisaks on Katre laulja peobändis Roxy. 

19:48
Keit Paju

19:47
Keit Paju

Kohtunike kommentaarid Kärdile:

Mart: Väga vahva ja tore number oli, said Ricky Martinil käest kinni ja tõid meile lavale. See ei ole lihtne, sest Martin on nagu seep, ta libiseb käest ära!

Tanja: Mõnus avanumber, mulle meeldis see eneseimeltus, millega Martin tol ajal võlus, puusad ikka käisid! See oli väga vana etteaste, millega me võrdleme. Naisel on raske teha mehe häält järgi, aga mulle meeldis see Ricky Martin sinu sees.

Mait: Väike metsik mehike oli sul sees ka. Väga hästi oli! Mingi mehelik seksapiilsus oli sinus täiesti olemas, mis on äge saavutus! 

Kristjan: Mulle ei meeldi üldse Ricky Martin, ta on jube kuju, ta laulud on jubedus. Latiinod ka ei meeldi, nagu kuked käivad ringi ja kehkendavad. Aga ma saan aru küll, mispärast meestele Ricky Martin meeldib. Ma olen 100% nõus, et sinus avaldus mehelik seksapiilsus ja see pani mind halvasti tundma, sest ma nautisin seda. Väga äge avanumber!

19:40
Keit Paju

Saate avanumbri teeb Kärt Anton, kes kehastub Ricky Martiniks.

KÄRT ANTON – Ricky Martin “Maria” (Tiina Kõrtsini)

19:35
Keit Paju

Eelmise saate võitja Eleryn Tiit võib end täna kindlalt tunda – kuna ta võitis eelmise saate, siis temal on tänases saates immuunsus ja välja ta kindlasti ei kuku.