Saated

Hensugusta sai Viktor Vassiljevi pärast Kanal 2 käest sule sappa? (61)

Televeeb, 31. oktoober 2019, 11:02
Viktor VassiljevFoto: Martin Ahven
2. novembril kell alustab Kanal 2 eetris varem Tallinna TVs “Tervisevõtit” juhtinud Viktor Vassiljevi uus saade “Teledoktor Viktor Vassiljev”, võttes üle aja, millal varem läks eetrisse “Hensugusta show”, kirjutab Diktor. 

”Hensugusta show” oli saade, kus juutuuber Henri Karpov ehk Hensugusta näitas erinevaid internetis levivaid hittklippe ja kommenteeris neid. 

“”Hensugusta show” on Kanal 2 eetris olnud kaks meeleolukat hooaega ja praegu on teine hooaeg lõppemas. Samasse eetriauku sobis ideaalselt “Teledoktor Viktor Vassiljev” oma muhedas sõbralikus vormis inimeste ihu ja hingehädasid leevendama,” selgitas Eesti Meedia telekanalite juht Kaspar Kaljas.

“Hensugustaga kanali koostöö tulevikus kindlasti jätkub, millal uusi episoode või uut formaati härraga eetris saab näha, seda näitab aeg, töö selle nimel käib.”

Refereeritud artikli täistekst Diktoris. 

Samal teemal

23. oktoober 2019, 16:11
Teletohter Viktor Vassiljev hakkab rahva küsimustele vastama uues saates
4. veebruar 2019, 22:03
Hensugusta oma saadet tabanud kriitikast: ilma pere ja sõpradeta ma poleks seda üle elanud, siis oleks narkolaks ka olnud
7. jaanuar 2019, 13:09
ARVUSTUS | Kanal 2 näitab „Hensugusta show“-ga, et on täiesti põhja käinud: Margna ja Jõekalda asemel suudetakse pakkuda värisevate kätega lapsstaari
18. detsember 2018, 21:59
Juutuuber Hensugusta hakkab Kanal 2 ekraanil oma huumorisaadet tegema