Saated

Teletohter Viktor Vassiljev hakkab rahva küsimustele vastama uues saates (36)

Televeeb, 23. oktoober 2019, 16:11
Teledoktor Viktor VassiljevFoto: Robin Roots
Kindlasti kurvastasid väga paljud inimesed selle üle, et Tallinna TV ägedaim saade “Tervisevõti”, milles tohter Viktor Vassiljev rahva tervisemuresid lahendas, koos kanali kinnipanekuga teleajalukku jäi. Nüüd on põhjust rõõmustamiseks, sest Kanal 2 otsustas Vassiljevi saate päästa ning oma eetrisse tuua.

Edaspidi saavad inimesed Vassiljevi saatesse helistada, et oma tervisemurede kohta nõu küsida, laupäeva õhtuti. Esimene saade on eetris 2. novembril kell 18:30.

“Aastakümneid televaatajate tervise eest hoolitsenud kuulus teledoktor Viktor Vassiljev on nüüd Kanal 2 ekraanil. Igal laupäeval enne “Reporterit” annab doktor Vassiljev kõikidele televaatajatele otse eetris tervisealaseid nõuandeid. Stuudiosse saab oma murega nii helistada kui ka küsimusi sotsiaalmeedia vahendusel esitada,” tutvustab Kanal 2 uut saadet.

Kuigi saate kontseptsioon jäi samaks, siis muudeti ära selle nimi: “Tervisevõtme” asemel kannab Vassiljevi saade nüüd nime “Teledoktor Viktor Vassiljev”.

Samal teemal

18. oktoober 2019, 21:23
GALERII | Teledoktor Viktor Vassiljev esitles Tallinna TV saatest „Tervisevõti“ inspireeritud raamatut
17. oktoober 2019, 00:01
Doktor Vassiljev: „Selgeltnägijaga muresid jagada on igati mõistlik tegu, sest psühholoogi juurde ju ei pääse. Ehkki odavam on rääkida kassiga.“