Välismaa

Briti jäätantsusaates võistleb esmakordselt meespaar! (8)

Toimetas Triin Tael, 10. oktoober 2019, 10:00
Ian Watkins ansambli Steps 20. aastapäeva kontserdil 2017. aasta novembris. Foto: VIDA PRESS
Briti staaride jäätantsuvõistlusel "Dancing On Ice" astub esmakordselt üles samasooline paar. Ansambli Steps laulja Ian "H" Watkins hakkab võistlema koos profiuisutaja Matt Eversiga. Mõlemad on geid.

Väidetavalt palus Watkins ise, et teda pandaks paari mehega, ning telekanali ITV produtsendid toetasid tema ettepanekut. Walesist pärit laulja avalikustas 2007. aasta intervjuus, et on gei. Stepsi päevil oli Ianil suhe bändi mänedžeri Tim Byrne'iga. 2007-2017 kestnud kooselust Craig Ryderiga on poptähel surrogaatema abil saadud kolmeaastased kaksikpojad.

Matt Eversil on seljataga abielu naisterahvaga, kuid mullu jaanuaris tuli ta ajakirja Attitude intervjuus kapist välja. Põhjuseks nimetas Ameerika uisutaja osalt oma onu aidsisurma ning Donald Trumpi presidentuuri. "Tahan näidata noortele, et see, mida sa tunned või kellena sündisid, pole midagi halba."

Ajalooline "Dancing On Ice" jõuab eetrisse järgmise aasta algul. BBC Newsi teatel käivad jutud, et ka staaride tantsusaade "Strictly Come Dancing" lubab alates uuest aastast samasoolisi võistluspaare. 

Samal teemal

11. märts 2019, 10:26
Saara Aalto jäi Briti jäätantsusaates kolmandaks
4. märts 2019, 11:57
Saara Aalto uisutas end brittide jäätantsusaates finaali!

8 KOMMENTAARI

p
Perve RT 10. oktoober 2019, 18:21
Väga hea on tõsteid teha, võtad aga kotid pihku ja tuleb ludinal sirgetele kätele. Naispartneriga võib juhtuda, et punnitad läbi häda üles ja siis vajub poolde küünarvarde.
m
munk ( μοναχός ) 10. oktoober 2019, 14:43
Hullemaks enam minna ei saa.
Loe kõiki (8)