Saated

„Rannamaja“ Merylin: montaaž on teinud oma töö. Kristo ei olnud minu jaoks kunagi atraktiivne (25)

Kroonika | Televeeb, 10. oktoober 2019, 08:31
Korralik armukolmnurk: rosinasilm, Merylin ja nunnu-Kristo!Foto: Kuvatõmmis/ TV3
Suhte-reality’s “Rannamaja” rullus lahti järjekordne suhteskandaal: nunnu-Kristo ja Merylini suhe hakkas liikuma juba järgmisele tasandile ning mõeldi isegi ühisele tulevikule, kuid kõik need lootused purunesid pärast seda, kui Merylin vallaliste peol suvalist rosinasilmset kutti hakkas sebima.

"Ma ei mõista inimeste pahameelt selles osas, et ma valisin väikese Kristo asemel "Rosinasilma". Rosinasilm on täpselt minu tüüpi noormees juba välimuse järgi," kirjeldab Merylin Kroonikale oma mõtteid, mis teda skandaalse majapeo ajal valdasid.

Paljude vaatajate jaoks võis jääda mulje nagu Merylini ja Kristo vahel on midagi susisemas, kuid naine kinnitab, et saate montaaž jättis sellise mulje. "Kristo kohta kui ütlesin, et tekkis side, mõtlesin selle all seda, et me hakkasime rohkem suhtlema omavahel, aga ma nägin alati teda kui sõpra."

Samuti näidati saates Merylini ja Kristo autosõitu kohtingule, kus noored arutasid ka erinevaid tulevikuplaane, kuid naine kinnitab, et ta rääkis üldiselt, mitte ei teinud plaane just Kristoga.

Refereeritud artikli täistekst Kroonikas. 

Rannamaja elanikud olid väikese Kristo ja Merylini suhte arengute üle enne pidu väga õnnelikud. Ada arvates on Kristol ja Merylinil sarnaste iseloomude tõttu suurepärane sobivus. Ka valvekaamerad olid täheldanud suuremat lähedust Kristo ja Merylini vahel.

“Ma praegu veel ei oska öelda, kas ma näen ennast temaga suhtes olevat, sest on vaja aega ja rohkem koos olla,” ütles Merylin enne Kristoga Haapsallu kohtingule minemist.

“Just ütlesime, et meeldime teineteisele, aga tahaks rohkem teda tundma õppida,” hellitas Kristo lootust.

Kohting läks paaril suurepäraselt ning juba arutleti ka sügavamatel teemadel. “Tegelikult on tal väga palju häid omadusi, mida ma ei oleks osanud arvata, et tal on,” kommenteeris Merylin Kristot. 

Paar rääkis isegi laste saamisest. Kristo küsis Merylini käest, mida ta lastest arvab. Merylin vastas, et tema tahaks lapsi saada juba kahe-kolme aasta pärast. “Tuleb palju tuleb, isegi kui praegu peaksin saama lapse siis täiesti vabalt ma suudaksin teha karjääri lapse kõrvalt. Kõik on suutnud, kõik on tahtmise küsimus,” sõnas naine. 

Vallaliste peol toimusid šokeerivad pöörded

Pärast kohtingut tõdes Merylin, et Kristo on väga asjalik inimene ning väärib enda kõrvale head naist. “Tunnen, et Kristoga on rohkem sidet tekkinud kui esimesel päeval!” rõõmustas ta.

“Väga romantiline kohting oli, kõik oleme omal südamelt ära rääkinud,” sekundeeris Kristo.

Enne vallaliste pidu tundus õhus olevat aga kahtlusi. Kristo ütles poolnaljatledes, et loodab, et leiab peolt kellegi. Merylin oli sellest ilmselgelt šokeeritud. “Igaüks peab enda südame järgi käima, kui ta leiab arvab, et see inimene on parem, kui keegi siit majast, siis ma ei saa ju kätt ette panna,” ütles Merylin, kes oli silmnähtavalt ärritunud. 

Temal oli plaan peole minna ja peolt tulla koos Kristoga. Kui rannamajalised pidi enne pidu otsustama, kas lähevad peole praeguse paarilisega, otsustas Kristo pärast pikka mõtlemispausi siiski koos Meryliniga minna. 

Kui vallalised peokülalised olid rannamajja saabunud, võttis olukord aga hoopis ootamatud pöörded. Merylinil jäi külaliste hulgast kohe silma tumedapäine rosinasilmne noormees. Merylini tunded ei jäänud Kristol märkamata. “Ta hakkas kohe teistmoodi käituma, selline asi üldse ei sobi!” ütles Kristo.

“Üllatus oli mulle see, et Merylin läks kohe mingi posiga rääkima, ma küsisin, et mis teema on, ta ütles, et õhtul räägime ja hakkas sellist teemat ajama. See oli veits imelik. Ta enda arvates tegi kõik õigesti, sebis mingit lambist venda… Ju ta ise teab siis, mis mulje temast jääb siin kaamera ees…,” kommenteeris noormees Merylini käitumist.

Merylin proovis rosinasilmset noormeest majja meelitada, küll teki all rannas, küll maja terrassil. Nägus noormees pidi aga tõdema, et ei saa majja jääda. Kristo tundis ilmselgelt kahjurõõmu selle üle, et Merylin rosinasilma käest räigelt korvi sai. 

“Tundub, et talle meeldib keegi teine siiski. Tundub nagu ma oleks teine valik,” ütles Kristo, kui rannamajalised pidid pärast peo lõppu teatama, kas leidsid peolt endale uue kaaslase. “Ma võin temaga ühes toas olla, aga sügavamaid tundeid või suhet ei tule temaga kindlasti mitte kunagi,” ütles Kristo kindlalt.