Telenäod

Telesse naasnud Keili Sükijainen lubab krutskeid ja vimkasid: meelelahutust ei pea tegema nii, et panniga pähe 

Andra Nõlvak, 13. september 2019, 10:00
Peatoimetajast saatejuhi Keili Sükijaineni käe all stardib TV3 ekraanil "Seitsmesed Duubel".Foto: Robin Roots

„Oma soovidega tuleb olla natukene ettevaatlik!“ sõnab Keili Sükijainen, kes suve alguses võttis vastu raske otsuse ja lahkus TV3 uudistest, et mõtteid koguda ja uuesti üles leida see miski, mis teda töös sütitaks. Ta pani enda jaoks kirja mõtted, mida ta tahaks teha. Nüüd ongi ta taas üles leidnud selle sädeme ja sisemise põlemise ning naasnud tele-ekraanile.

Kodukanalisse naasmine on Keili Sükijaineni jaoks põnev. „Ma olen ootusärev ja valmis selleks tohutu suureks väljakutseks, mis mulle on esitatud. Üks põhjus, miks ma nõustusin tagasi tulema, oli kindlasti see, et mulle anti palju vabadust ja vastutust, mida peatoimetaja roll endas kannab,“ sõnab telenägu, kes hakkab nüüd vedama peagi televaatajateni jõudvat otsesaadet „Duubel“.

Pakkumise tegi talle TV3 direktor Priit Leito. Tõsi, algul küll ühte teise saatesse ja formaati. „Ma tundsin, et see ei kõneta mind sellisel viisil. Meil oli nagunii kokkulepe, et suve lõpul räägime, mis saab „Inglite ajast“ ja „Naabrist parema“ saatest. Tulin siis sellele kohtumisele, kus öeldi, et aga tee esmaspäevast reedeni prime time’is meelelahutuslikku otsesaadet, hakka peatoimetajaks, pane kokku oma tiim, võta saatejuhid, keda tahad, ja proovi,“ meenutab Keili ettepanekut. „Ma olin alguses ikka päris kohkunud, et vau!“ tunnistab ta, et natuke mõtlemisaega kulus siiski ära.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10. september 2019, 20:13
Suve alguses TV3st lahkunud Keili Sükijainen naaseb erakanali ekraanile: pakkumine oli nii ahvatlev!
22. juuli 2019, 10:38
Uus amet? Keili Sükijainen äratab raadios hommikuinimesi
17. juuli 2019, 12:45
SAHINAD: TV3 toob sügisest ekraanile oma versiooni „Ringvaatest“, saatejuhtideks saavad Taavi Libe ja Keili Sükijainen
4. juuli 2019, 20:39
Keili Sükijainen meenutab TV3 tööle minekut: ütlesin lahti toonasest kallimast