Saated

SAA TUTTAVAKS! Need on uue suhtesarja „Rannamaja“ osalejad (15)

Televeeb, 28. august 2019, 15:41
"Rannamaja" osalisedFoto: Kalev Lilleorg / TV3
4. septembril läheb lahti uus suhte-reality „Rannamaja“, mis pakub vaatajale kuhjaga romantilisi suhteid ning pööraseid seiklusi!  Kuus noort ja vallalist kolivad elama rannamajja ühe eesmärgiga – luua romantilisi suhteid ja leida endale kaaslane. Kui kokkukolinute hulgas sobivat paarilist ei ole, siis korraldavad nad üle nädala vallaliste pidusid, eesmärgiga leida kaaslane pidutsedes. Saa noortega tuttavaks! 

Hella hinge, kuid tugeva vasaksirgega Kerli

24aastane Kerli on pärit Pärnumaalt. Ta on hulljulge maapiiga, kes oskab parandada autosid, on käinud kaitseväes ja talle meeldib poksida. Samas aga on temas peidus tagasihoidlikum pool ning selle kombinatsiooniga võidab ta kohe ühe Rannamaja elaniku südame.

 Terava keelega sekspomm Seidi

Seidi on 20aastane üliõpilane, kes elab Tallinnas, aga on pärit Saaremaalt. Ta on aus, julge, otsekohene ning oma arvamusele alati truu. Seidi trumbiks on tema pikkus, nii otsib ta ka enda kõrvale pikka meest. Kahjuks ei lähe aga kõik plaanipäraselt, sest Rannamaja tuba peab neiu jagama kõige lühema noormehega. Kuid Seidi seda asja nii ei jäta. 

Instakaunitar Merylin

25aastane fitnessmodell ja instakaunitar Merylin elab Tallinnas ja tegeleb ettevõtlusega. Tal on Instagrami platvormil üle 30 000 jälgija ning ta on elanud Hollywoodis. Merylin järgib toitumist ja teeb iga päev trenni. Tõeline kaunitar, kes niidab mehed jalust. 

Seltskonnahing Silver

Silver on 25aastane Tartust pärit seltskonnahing, kes praegu elab Tallinnas. Muuseas on ta ka valitud seksikaimaks üliõpilaseks. Rannamaja tüdrukutele jääb ta kohe silma, kuid midagi pole teha – Silverit on ainult üks. 

Nägus maailmarändur Kristo ehk Kito

24aastast maailmarändur Kristot kutsutakse Kitoks. Ta töötab ehitajana nii Eestis kui Soomes, kuid nüüd on planeerinud jääda siiski pikemalt Eestisse. Päevitunud ja vormis kehaga Kito, kes on Austraalia randadelt kodumaale naasnud, murrab kindlasti kõigi südamed – Rannamaja tüdrukud saavad seda tunda juba esimeses episoodis. 

Salakaval merekaru Kristo

Kristo on 23aastane ettevõtja ja kalamees Pärnumaalt. Ta otsib naist, kellega koos ette võtta põnevaid seiklusi ja keda ei pea pidudelt taga otsima. Kristo on tõeline maamees, kes saab kõigega hakkama ning usub, et 30aastaseks saades on ta saavutanud finantsilise vabaduse. Loodab, et kui saatest naist ei leia, siis Eesti rahvale jääb ta ehk silma.

Samal teemal

21. august 2019, 10:25
VIDEO | Suhted ja pisarad! Vaata, mida toob uus tõsielusari „Rannamaja“
14. august 2019, 10:44
Romantika ja seiklused! TV3 toob sügisel ekraanile Eesti pööraseima tõsielusaate