Saated

„Eesti mängu“ võitis Toomas Luhats, alistades õe-venna Padari: mul oli tunne, et finaalmäng oligi nagu perekond Padarite siseasi! 

Keit Paju, 23. august 2019, 21:00
KAHE PADARI VAHEL: Toomas Luhats suutis tänu õnnelikule täringuveeretamisele mälumängusaate finaalis Gerlit ja Tanelit võita.Foto: KAIRIT LEIBOLD/ ERR
Tavapäraselt igavat telesuve vürtsitab igal aastal ETV lustlik telemäng “Eesti mäng”, kus kodumaised staarid mälumängus vastamisi lähevad. Tänavu jõudsid finaalmängu, tänu õnnele ja muidugi iseenese tarkusele,  Toomas Luhats ning muusikutest õde-vend Gerli ja Tanel Padar. “Mul oli tunne, et finaalmäng oligi nagu perekond Padarite siseasi ja mina olin seal saate lihtsalt statisti rollis,” naerab Luhats, kes suutis aga Eesti muusikakorüfeedele silmad ette teha ning saate võidu endale napsata.

Mängu võit tuli Luhatsi sõnul tema õuele vaid hea õnne tõttu. “Ilmselt erinevalt paljudest teistest ma ei pea end väga targaks inimeseks, ma olen ikkagi väga lihtne poiss. Ma arvan, et lihtsalt oli õnne ja täringu veeretamisel õnnestus saada palju kahtesid või kolmesid. Ega seal teadmistega väga palju pistmist ei olnud,” jääb ta tagasihoidlikuks. 

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

TOIMETAJA

+372 5199 3733
katharina.toomemets@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee