Eesti

Eeva Esse asub juhtima kultussaadet „Kuldvillak“: on väga suur au võtta teatepulk üle Teet Margnalt (57)

Jaanika Vilipo, 7. august 2019, 14:28
Eeva EsseFoto: Erki Pärnaku
Teleajakirjanik Eeva Esse asub sügisest juhtima Kanal 2 saadet "Kuldvillak". "See on sedavõrd ikooniline saade, ka rahvusvaheliselt. On äärmiselt suur au sellist saateformaati juhtida," rõõmustab Esse.

"See oli väga tore ja üllatuslik pakkumine," tunnistab Esse, kelle sõnul on "Kuldvillak" saade, mis on saatnud nii teda kui ka paljusid teisi kaasmaalasi mingi perioodi jooksul.

Samal teemal

Esse mäletab ka aega, kui "Kuldvillakut" juhtis Mart Mardisalu, kes oli üks esimesi sarnase formaadi saatejuhte. "Teet Margna on selle saate väga ikooniliseks muutnud. Võtta see teatepulk üle on väga suur au," sõnab Esse. ""Kuldvillak" on mänginud väga olulist rolli mu enda ja sõprade elus. See on mu tutvusringkonnas väga paljude inimeste üks lemmiksaateid," räägib Esse rõõmsalt. 

Otsus liituda "Kuldvillaku" meeskonnaga ei vajanud pikemat kaalutlemist. "Peale seda, kui mulle endale kohale jõudis, mis pakkumine tehti, ütlesin jah-sõna üsna ruttu," kinnitab Esse, kellele pakuti selle saate juhtimist mõnd aega tagasi.

Värske "Kuldvillak" on Kanal 2 ekraanil alates sügisest.

57 KOMMENTAARI

k
kuldvillaku andinud vaataja 14. august 2019, 15:39
no ei ole margnale võrdset saatejuhti!!!Lihtsalt ei ole tal mantlipärijat,huvitav küll,miks ts ise ei soovi enam osaleda,see ju tema produtseeritu saade!!!
s
suva, milline välja näeb 13. august 2019, 19:48
kuigi sobinud oleks ehk mõni tõsine mees. Põhiküsimus on aga hoopis muus - palju neiukese IQ üldse on???
Loe kõiki (57)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
katharina.toomemets@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee