Saated

Skandaalne „Mängi ja võida!“ sai hakkama järjekordse prohmakaga (93)

Katharina Toomemets, 27. juuli 2019, 12:50
Mängi ja võida Foto: Robin Roots
Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12 eetris jooksev saade „Mängi ja võida!“ on viimasel ajal korralikult kirgi kütnud. Nüüd on saatetegijad maha saanud järjekordse prohmakaga. 

Esiti kurtsid vaatajad, et on helistanud saatesse mitmeid kordi ja pidanud maksma iga kõne eest, isegi kui nad liinile ei pääsenud. Sel nädalal jäi kaadrisse see, kuidas saatetiim ühes mängus vastuseümbriku välja vahetas. Selles mängus peavad helistajad ära arvama, mis sõna on ümbrikusse kirjutatud. Kolmapäeval tuli välja pakkuda puuviljanimetusi.

Samal teemal

Kanal 2 telekanalite juht Kaspar Kaljas selgitas, et ümbrikus olev vastus oli kirjutatud grammatiliselt valesti (pidanuks olema papaia, kuid oli papaja) ja saatemeeskonna liige vahetas selle korrektse ümbriku vastu.

Nüüd jagatakse Facebooki grupis „Mängi ja võida eetrist maha!“ videot, kus sama mängu käigus kutsutakse helistajaid nimetama üht Eesti linna. Liinile pääseb mees, kes pakub vastuseks Põlva. Saatejuht teatab: „Tõrva? Ei ole ka Tõrva, aga väga-väga tubli. Tõrva on kena linnake, aga ei ole ka Tõrva see õige vastus.“

Õnneks või kahjuks sel mängul enam pikka iga pole. Kaspar Kaljas sõnas Õhtulehele neljapäeval, et saade on Kanal 2 suvine eriprojekt, mille eesmärk on katsetada erinevaid tehnilisi lahendusi ja võimalikke saatejuhte. Viimane „Mängi ja võida!“ on eetris 2. augustil.