Sarjad

„Kodus ja võõrsil“ fänn: see seriaal on ainuke asi, mille jaoks teleri sisse lülitan (11)

Indra Suvi, 19. juuli 2019, 17:36
VISA TELEMAGNET: Austraalia väljamõeldud rannikulinna elu kujutavat seriaali „Kodus ja võõrsil“ näidatakse enam kui 80 riigis. 46 Austraalia teleauhinnaga pärjatud seebiooper on jõudnud 32. hooajani ja enam kui 7000 osani.Foto: Kanal 2

„Ma ei tea vist ühtegi „Kodus ja võõrsil“ osa, mis oleks lõppenud nii, et ma ei hakka ootama järgmist jagu, et näha, mis edasi saab,“ õhkab Jaanika Pool, kes on veerandsada aastat siinseid vaatajaid kütkestanud seebiooperi korra Eesti teleekraanidele tagasi võidelnud ning rahustab oma Facebooki grupis „„Kodus ja võõrsil“ peab jääma eetrisse“ teisi siinseid fänne, kui ikka ja jälle puhkevad kõlakad, et veteransarjal on kriips peal.

Austraalia seriaal „Kodus ja võõrsil“ on maailmas miljonite inimeste meelt lahutanud 31 pikka aastat, millest ligi 25 aastat on rannikulinna Summer Bay asukate tegemised telerite ette naelutanud eestlasigi. Mõne nädala eest ilmus mitmes ingliskeelses väljaandes uudis, et Austraalia televõrk Seven Network, mis sarja „Kodus ja võõrsil“ toodab, kaalub kahaneva vaatajate arvu tõttu seriaali lõpetamist või igaõhtuse meelelahutaja eetrisse laskmist vaid kord nädalas. See ajas fännid üle maailma ärevile.

Peagi lükkas Seven Networki esindaja selle väite resoluutselt ümber. Irene Robertsit kehastav Lynne McGranger aga prahvatas Twitteris, et tal on kuulujuttudest kõrini ja vaevalt sarjal lips läbi on, kui tema iga päev tööle läheb, näitleb ja palka saab. Näitlejanna lisas, et võttegrupil on osi poole aasta jagu ette filmitud. „Võtame paanika maha – tegu on siiski libauudisega! „Kodus ja võõrsil“ ei kao kuskile!“ kuulutas ka telesarja siinne toetusleht.

Edasi lugemiseks: