Saated

VIDEO | „Pealtnägija“ koostas popurrii lõppeva hooaja kõige mahlakamatest tsitaatidest (10)

Televeeb, 22. mai 2019, 15:24
Jürgen LigiFoto: Martin Ahven
20. hooja lõpetanud "Pealtnägija" pani videosse kokku selle hooaja viis parimat ja kurikuulsamat tsitaati, mis erinevate lugude peategelaste suust kõlasid.

Näiteks viiendale kohale paigutas saate toimetus Aleksei Turovski tsitaadi, kes võrdles poliitikuid pärdikutega.“Terve meie, vähemalt valimiste süsteem ja sündmustik paratamatult, absoluutselt, 100protsendiliselt igal kulgemise hetkel tuletab mulle meelde meie lähedasi sugulasi primaate,” ütles ta.

Esimese koha teenis välja aga mahlakaimate ütlemistega poliitik Jürgen Ligi, kes konkureerivaid parteisid väga huvitaval viisil võrdles. "Keskerakond ja EKRE on nagu ühe tagumiku kaks kannikat," ütles ta. Pärast seda on ütluse üle võtnud ka teised poliitikud. 

Vaata kõiki hooaja parimaid tsitaate videost.

10 KOMMENTAARI

n
naanu 7. september 2019, 12:10
miks siis nüüd meie austet presidentinna ei näe Jürgen Ligi sõnades mitteriigimehelikku ütlemist ja vihakõnet, vaid kekutab koos kakaga kaasa...
ä
ätt. 23. mai 2019, 06:41
Tegeletakse ikka teatud küsimustega ! Aastaid tagasi alustatud Pärnumaa Polderi küsimused soikusidki lõpuks ära ja ka kohus ei leidnud mingit süüd !! ...
(loe edasi)
Loe kõiki (10)