Eesti

Transsooline Susanna Leedi: üks EKRE liige on minu juures orjaks käinud (180)

Toimetas Terttu Jazepov, 20. mai 2019, 21:00
Susanna LeediFoto: Stanislav Moshkov
„Ma alandan teda, seon kinni. Ta ei ole küll nii kuulus kui Jaak Madison või Helmed, kuid usun, et inimesed teavad teda,” räägib transsooline Susanna Leedi „Kuuuurijas”, et üks EKRE liige käib vahel tema juures orjaks.

Susanna Leedi, kes on tegelikult õppinud maalriks, tegeleb oma ühetoalises Mustamäe korteris puidutööga. Samuti teenib ta raha õnneliku lõpuga massaaže tehes ning mehi piitsutades.

Samal teemal

Lisaks massaažile palkavad heteromehed Susanna Leedi endale orjapidajaks. „Tavaliselt tahavad orjad piitsa saada, alandust tunda ning käpuli koristada. Mul on üks inimene, keda ma peksan nii kõvasti, et tal on tagumik lausa verine.”

„EKRE küll ütleb, et nemad on korralikud ja nende jaoks ei ole transsoolised inimesed. Kuid tegelikult on üks erakonnaliige käinud vahel minu juures orjaks. Seda isikut ma muidugi ei avalda,” jääb naine salapäraseks.

„Tegelikult on päris paljud inimesed pakkunud suuri summasid, et ma neile intiimteenust pakuksin. Kõik nad on olnud heteromehed. Loomulikult ütlen ei, sest see ei ole minulik. Ma ei suuda mehega seksida. Ühe korra olen proovinud mehega seksida, aga see oli minu jaoks suurim läbikukkumine, väga halb tunne oli,” tunnistab ta.

180 KOMMENTAARI

m
marta 22. mai 2019, 08:05
EKRE häbistab ennast ise läbi oma suumulgu ja tegudega. Selleks ei ole vaja Susanna Leedit. Ja need kes te kisate siin, et oh kui haige ja rõve, siis ...
(loe edasi)
e
EKRE häbistab ennast ise oma suuga ja tegudega. Need kes te siin kisate ,et oh kui róve ja haige, 22. mai 2019, 07:47
marta
Loe kõiki (180)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
katharina.toomemets@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee