Eesti

Naine seostab endist politseikaptenit narkojõuguga: kui ähvardasin, et kutsun politsei, tegi üks grupiliige nalja, et tal on politseis käsi küünarnukini sees (12)

Toimetas Terttu Jazepov, 20. mai 2019, 20:50
PolitseiFoto: Aldo Luud
„Kuuuurijas” rääkis oma loo Karmen, kes on veendunud, et just tänu tema vihjele mõisteti süüdi kunagine Tartu politseikapten Ilmar Vähi, kes tegi naise sõnul koostööd Tartu narkojõuguga.

2015. aasta suvel pidas Lõuna prefektuuri narkokuritegude talitus Tartus kinni vägivaldse 16liikmelise narkojõugu juhtfiguuri, varem kriminaalkorras karistatud 28aastase Vladimir Gavrilini. Lisaks narkootikumidega kauplemisele hakati inimestelt, kel oli mõnuainetega varasem kokkupuude, selles grupeeringus nõudma varastamist ja narkootikumide edasimüümist. Uurijate jaoks muutis juhtumi eriti huvitavaks asjaolu, et Gavrilini käskudele vastuseismine võis asjaosalistele lõppeda näiteks metsas puu külge seotuna, mis tähendab omakorda, et mehe käske oli võimatu eirata.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

22. august 2018, 09:50
Riigiprokurör Evestus selgitab politseikapteni kuritegusid suletud uste taga
8. mai 2018, 08:09
Jälitusinfo lekitamises kahtlustatav politseinik on saanud tänukirja silmapaistva töö eest

12 KOMMENTAARI

n
Nipitiri 26. mai 2019, 13:19
Ma ei saa teist inimesed üldse aru, kes Te siin komenteerite?! Eelmises saates rääkisid loo kaks naist kuidas nende mehed on väidevalt narkokuriteos s...
(loe edasi)
k
killuke 21. mai 2019, 10:36
Kui sellel valitsusel lastakse lõpuks ka tööle asuda, mitte kogu aeg nende suunas kiunu -da, saaks EKRE oma lubadusi ka ellu viima hakata, ka politseis.Mõned arvasid ju kogu aeg et vajame ainult peenhäälestust...Sellest selline olukord saigi tekkida.
Loe kõiki (12)