Sarjad

NO POLE VÕIMALIK! „Simpsonid“ ennustasid ette, milline pööre „Troonide mängu“ viimases hooajas aset leiab (3)

Toimetas Keit Paju, 14. mai 2019, 18:51
"Simpsonite" 2017. aastal ilmunud episood "The Serfsons"Foto: FOX
Maailma kuulsamaid selgeltnägijad kahvatuvad animaseriaali “Simpsonid” kõrval! “Simpsonite” seriaalis on ette ennustatud nii seda, et Donald Trumpist saab USA president, et kaksiktornid langevad, kui seda, kuidas näeb välja Lady Gaga esinemine Super Bowlil. Nüüd selgub, et “Simpsonid” ennustasid juba 2017 aastal ette ka seda, mida toob “Troonide mängu” viimane hooaeg.

“Troonide mängu” viimase hooaja viies episood “The Bells” tõi kaasa ootamatu pöörde, kui seriaali praktiliselt ainus hea südamega karakter Daenerys Targaryen ära pööras ja terve Kings Landingu linna maha põletas. 

“Simpsonite” eriepisoodis “The Serfsons” näidati aga täpselt sama vaatepilti: Marge, Homer, Bart ja Lisa seisid keskaegse linna müüril ja vaatasid, kuidas tuldsülgav draakon tervet linna maha põletab. 

“Vaata,” ütleb Bart, näidates näpuga punasele draakonile, kes tuld sülgab, “see draakon põletab meie küla maha!” 

See stseen on tõepoolest üks-ühele sarnane stseeniga, mida sai näha “Troonide mängu” finaalhooaja eelviimases episoodis.

Samal teemal

13. mai 2019, 13:42
Kuidas lõpeb „Troonide mäng“? Stephen Kingil on huvitav teooria!
9. mai 2019, 15:12
TEINE TASE | Kes on Pelur + „Troonide mängu“ viimane osa
6. mai 2019, 12:22
PIINLIK APSAKAS: „Troonide mängu“ vaatajad on hämmelduses, sest sarja tegijad ei märganud kaadrisse jäetud Starbucksi kohvitopsi
29. aprill 2019, 23:42
Keda peavad kihlveokontorid kõige tõenäolisemaks „Troonide mängu“ lõpukuningaks?