Eesti

„Selgeltnägijate tuleproovi” kandideeriv rituaalnõid: avastasin, et maailm on teistsugune, kui viieaastasena oma vanaema hauakivi puutusin (13)

Terttu Jazepov, 12. mai 2019, 17:38
Rituaalnõid KeivoFoto: Robin Roots
„Ma teen näiteks meditatsiooni, kus tõstan inimesest hinge välja ja puhastan selle ära. Kui inimene ärkab, on ta uuesti sündinud, tema hing on puhas,” räägib 27aastane Keivo, kes kandideerib „Selgeltnägijate tuleproovi” seitsmenda hooaja saatesse.

„Avastasin, et maailm on teistsugune, kui viieaastasena oma vanaema hauakivi puutusin. Tundsin, et kõik, mida ma kuni selle hetkeni teadsin, on kadunud. Ma ei mäletanud midagi,” meenutab Keivo.. Tundsin, et kõik, mida ma kuni selle hetkeni teadsin, on kadunud. Ma ei mäletanud midagi,” meenutab Keivo.

Samal teemal

Mees ütleb, et esindab oma suguvõsas juba 36. generatsiooni, kel võimed avalduvad. „Kuna tegelen eelkõige rituaalidega, kutsun end rituaalnõiaks. Energiat, mille all ma hetkel töötan, nimetan ma Nõialossiks,” selgitab ta.

Keivo kandideerib saatesse esimest korda. „Mulle öeldi ülevalt [et kandideeriksin].” Mees sõnab, et teeb inimeste aitamisel kõike, mida on vaja teha, sealhulgas meditatsioone. Siiski rõhutab ta, et meditatsioone tehes on inimese hing puhastunud ainult nii palju, kui palju suutis inimene ise endast lahti lasta. „Vägisi ei saa midagi teha ega sundida. Kõik käib ainult nii, kuidas on ette nähtud,” lisab ta.

Rituaalnõid avaldab, et inimesed on temani tee leidnud erinevalt. „Nad võivad mind kohata, minust mõne märgi leida, kelleltki teiselt minu kohta kuulda või mind Facebookistki leida.”

Keivo hakkas inimesi aitama 2013. aastal ning on enda sõnul abistanud väga paljusid. Ta ütleb, et neid on rohkem kui mitusada. Inimesi aidates juhtub aga ka vahel seda, et Keivo kaotab iseennast. Sellest on siiski võimalik välja tulla „Selleks on olemas meditatsioonid, erinevad arengumeetodid ja spetsiaalsed rituaalid.”

13 KOMMENTAARI

y
You 15. mai 2019, 18:57
Millised on meie eesti inimesed? Ainult koguaeg kritiseerivad ja kritiseerivad.. Midagi targemat pole teha v??? Kui ei meeldi siis vaheta kanalit või loe muid uudiseid, kes sind keelab??
n
no 13. mai 2019, 16:16
kuna tegemist on selgeltnägijatega, siis on loomulik, et sinna selgeltnägijate saatesse läheb ainult võitja, aga mulle jääb siiski arusaamatuks see, milleks need ülejäänud nö võistlejad sinna ronivad...
Loe kõiki (13)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
katharina.toomemets@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee