Saated

HOIATUS! Imeravimid on tegelikult keelatud toidulisandid

Toimetas Andra Nõlvak, 7. mai 2019, 20:30

8 KOMMENTAARI

a
A/ 8. mai 2019, 13:27
Miks lastakse üldse selliseid reklaame trükki, mille tagamaad ja turvalisus kontrollimata? Kas tõesti inimeste elud nii vähe maksavad? Kus on igasugused kontrollid, kes sellega peaks tegelema?
h
Horros/ 8. mai 2019, 11:48
KES ON Lindmaa, siin tekstis? Taas Andra Nõlvak kirjutab miski ... kokku ja ilutseb. KAHVATU
a
---/ 8. mai 2019, 09:35
asi selles ongi, et nii suures koguses puu-ja juurvilju ei jõua kõik päevas süüa,ka kala kõik ei tarbi, seljuhul jäävad omegalised puudu, siis ka südamejamad ju, niiet toidulisandid on ju lisaks toidule, mis jääb puudu, kuid suur osa on ikka terviseameti või toiduameti registris olemas.Kontorid ka meie riigis olemas, ei tasu ajalehe reklaamile ikka minna.
t
Timm/ 8. mai 2019, 09:05
Paneb imestama, et selliste reklaamide ja toodete vastu keegi kontrollorgan ise huvi ei tunne. Ei tahaks uskuda, et ükski kontrolliõigust omav isik poleks neid reklaame näinud. Sekkutakse aga juba siis kui mingi suurem jama on kokku keeratud ja inimesed petta saanud või suisa tervisekahjud tekkinud. Jah, inimesed peavad ise vastutama oma tervise ja sissesöödava kraami eest, aga meie hulgas on ka palju lihtsameelseid keda saab eksitava reklaamiga kergelt ära petta. Igasugused "koralliklubid" ja muud kahtlased tegevused/tooted/reklaamid peaks olema eriti rangelt reguleeritud.
p
puhas/ 8. mai 2019, 08:45
Need toidulisandid ei ole muud kui puhas äri millega kergemeelsete inimeste taskuid tühjendatakse,ärika rikastumise eesmärgil.Sööge keemia vabaid puu ja juurvilju ning nii saab teie organism kõikke mida vajab.
ä
ätt./ 8. mai 2019, 05:36
Reklaamiagentuurid tegelevad kuritööle kaasaaitamisega ja seega saab neid vastutusele võtta ! Muidugi kui tahetakse !!
l
Lilian/ 7. mai 2019, 23:07
Ajalehele muidugi iga reklaam tähendab kasumit, aga küsitav on nende reklaamide eetilisus. Neid olematu nimedega "Terviseinstituute" ja "Dr. John Paul Mülleri patenteeritud ravimite" reklaame jookseb lehtedes pidevalt. Pole tegelikult ei Terviseinstituuti ega ka professor Müllerit reaalselt olemas.
n
7. mai 2019, 21:48
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele.
n
Napib/ 8. mai 2019, 08:50
Probleemi põhjus peitub selles,et meil ei ole enam toimivat arstiabi.On äri põhimõtetele rajatud tervishoiu teenus kus iga ravi operatsioon on rahasse ümber arvestatud ja nii ongi lohutuseks imerohud sest ravi teenuste kulude katteks jällegi raha napib.