Sarjad

PIINLIK APSAKAS: „Troonide mängu“ vaatajad on hämmelduses, sest sarja tegijad ei märganud kaadrisse jäetud Starbucksi kohvitopsi (6)

Toimetas Keit Paju, 6. mai 2019, 12:22
Foto: kuvatõmmis/ HBO
Vaieldamatult selle kümnendi suurima seriaali “Troonide mäng” tegijad tõestasid, et ka nemad on vaid inimesed ning unustasid mitusada miljonit maksvasse sarja Starbucksi kohvitopsi. 

Seriaali viimane hooaeg on olnud vaatajate jaoks täis palju üllatust ja ka pettumust, kuid keskajal toimuva troonivõitluse keskele ilmunud kohvitops tekitas fännides suurt elevust.

Samal teemal

Kaheksanda hooaja neljandas osas märkab täpsema silmaga vaataja ühes kaadris, kus Daenerys Targaryen üsna mittesteriilse laua taga istub, et laua peal on ka Starbucksi kohvitopsike.

Eks see ole osati ka arusaadav, et pikkade võttepäevade ajal on näitlejatel kohvi näol turgutust vaja, kuid produtsent või monteerijad oleksid võinud säravat plastiktopsi siiski märgata.

Suureks fopaaks peavad juhtunut aga tulihingelised fännid. “Mu lemmikseriaal kogu maailmas unustas Starbucksi kohvitopsi filmides lauale!” ahastab üks fänn Twitteris. “Ma loodan, et see Startbucksi tops saab Raudtrooni. See hooaeg on suur farss,” kurjustab teine. “Andke sellele Starbucksi topsile Emmy!” naerab kolmas.

6 KOMMENTAARI

o
oijah 14. mai 2019, 20:13
kui see asi välja tuli, siis tegid spetsialistid kohe selgeks, et kuna starbucks on sarja sponsor, ja kontekstist tulenevalt pole võimalik neil oma to...
(loe edasi)
o
Olete te ikka tainad 6. mai 2019, 20:33
see ju puhas REKLAAM
Loe kõiki (6)