Saated

Karl-Erik Taukar: kahest auhinnast kallim on muusikaauhind (2)

Toimetas Andra Nõlvak, 5. aprill 2019, 00:22
Karl-Erik Taukar Erki Pärnaku
Esmaspäeval parima meessaatejuhi tiitli pälvinud Karl-Erik Taukar vestles Mihkel Rauaga „Kolmeraudses” ja muuhulgas tõdes, et iseenda ekraanilt vaatamine on pulssi tõstev protsess.

Suure üllatusena tiitli võitnud Taukar sõnas saates, et on kunagi lugenud ühte Raua intervjuud, kus mees ütles, et ta ei vaata kunagi ise oma saadet. Taukar seevastu seda siiski teeb, kui mitte hea meelega. „Teen seda suhkruvee klaasiga. Ma ei naudi enda ekraanil nägemist,” sõnas Taukar, lisades, et teeb seda vaid seetõttu, et areneda.

Samal teemal

Ettekirjutatud tekste ta seni väga muutma pole pidanud. Pigem on tulnud neid lihtsalt veidi suupärasemaks muuta.

Mida arvab aga Taukar Marii Karelli püstitatud küsimusest, miks hinnatakse saatejuhtimist soo põhiselt. „Põhimõtteliselt ei ole ühtegi füsioloogilist eelist ei mehel ega naisel saatejuhtimisel. Põhimõtteliselt olen nõus, kui ma räägime sellest, et milleks vahet teha mehel ja naisel oma ametis. Samas on tore, kui auhindu saavad rohkemad inimesed,” selgitab Taukar oma seisukohta.

Kahest auhinnast – parima saatejuht ja parim meesartist – peab muusika kallimaks siiski muusikaauhinda. „90-95 protsenti oma ajast ja fookusest pühendan ma ikka oma esimesele armastusele – muusikale. Ma isegi ütlesin kui ajakirjanikud küsima tulid, et see on minu mõnus hobi. Teen seda küll armastusega aga ka hobi võib teha armastusega.”

2 KOMMENTAARI

s
Siisike 5. aprill 2019, 11:25
Kindlasti läks öige omaniku kätte ta on yks paremaid saatejuhte,mönus kuulata ja vaadata! Kordan,yks eesti parimaid!!!!!!!!!!!!!!!!
m
5. aprill 2019, 08:15
Mingi väikse seltskonna erapidu, millest nad ainult ise aru saavad. Taunkar ja parim ... ehheee

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee