Eesti

Miks ei tunnustatud EFTA galal meigikunstnikke ja grimeerijaid? (2)

Toimetas Katharina Toomemets, 4. aprill 2019, 11:24
Meigikunstnik tööhoos. Pilt on illustratiivne. Foto: Urmo Udras
Pärast tänavust EFTA galat avaldasid meigikunstnikud pahameelt, et neid teiste tele- ja filmitegijate seas ei tunnustatud. 

Pikaaegne meigikunstnik Raily Rajaväli tõstatas Facebooki vahendusel küsimuse, et miks ei tunnustatud EFTA galal meigikunstnikke ja grimeerijaid, vahendab Sky.ee. “Ääretult piinlik, et neid siiani tänu ja tähelepanu vääriliseks peetud pole. Prooviks järgmise hooaja näosaate näiteks ilma nendeta teha?” 

Eesti Filmi Instituudi juhatuse liige Edith Sepp vastas Sky.ee’le, et igal aastal tehakse kategooriate väljatöötamisel koostööd filmitegijate ja nende esindusorganisatsioonidega. “Kategooriaid täiendatakse igal aastal vastavalt vajadusele. Kui mingi kategooria ei ole kaetud, siis selleks on jäetud võimalus esitada kandidaat “Aasta Tegija” kategooriasse,” selgitas Sepp.

Refereeritud artikli täisteksti loe Sky.ee'st. 

2 KOMMENTAARI

õ
4. aprill 2019, 16:24
Õige jutt.
r
4. aprill 2019, 12:28
raamatupidaja ja koristaja jäid ka loetelust välja. aga püüdke järgmine näosaade ilma raamatupidaja või koristajata teha? need meikijate vingumised hakkaad ära tüütama. palk väike, tunnustust pole, jne. minge siis sellele tööle, mis ära tasub.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
katharina.toomemets@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee