Eesti

Anna Pihl soolisest alavääristamisest: mulle on öeldud küll hellitavas vormis „Annakene, mida sina ka tead.“ (71)

Toimetas Andra Nõlvak, 3. aprill 2019, 09:55
Anna PihlFoto: Teet Malsroos
„Pean kurvastusega ütlema, et siiani on, ajakirjanikuna, olles noor naine, alavääristamist soo ja vanuse baasil,” tõdeb tänavu 30. sünnipäeva tähistav Anna Pihl, et peab sellist suhtumist tihti tundma ka praeguses töös. 

„Just „Pealtnägija” töös on seda kõige rohkem tajuda. Kui meil on mõni väga uuriv teema ja läheme kellegi sellistesse saladustesse, millest nad ei tahaks rääkida, siis on mulle küll öeldud, niimoodi hellitavas vormis „Annakene, mida sina ka tead” või „sa polnud sellel ajal veel täiskasvanugi”,” kirjeldab ta.

Anna on haridust omandanud ka Inglismaal, kus vanus määrab, millised ametid üldse kättesaadavad on, ükskõik kui töökas või andekas sa oled. “Mul on hea meel, et Eestis on võimalik väga noorena teha väga ägedaid asju,” tunneb ta heameelt. 

Refereeritud artiklit loe Sky.ee'st.

71 KOMMENTAARI

v
vaataja-kuulaja 4. aprill 2019, 15:07
Jah,see Annakene ei sobi kohe kuidagi sinna debattidesse intervjueeriaks,seda ta lihtsalt ei oska,jäägu see ikka kogenud inimeste jaoks,tema teinekord ei kuula inimest korralikult ära,vaid hakkab vahele targutama,see ei sobi kohe mitte.
i
irrw 4. aprill 2019, 14:56
Tõsi ka? No mis me nüüd selle teadmisega küll peale hakkame :D :D
Loe kõiki (71)