Eesti

Jaak Madison geide lapsendamisõigusest: ma ei taha tekitada ühelegi lapsele olukorda, kus ta hommikul ärkab ja vaatab, et kumb täna minu ema on (142)

Toimetas Terttu Jazepov, 1. aprill 2019, 21:00
Jaak MadisonFoto: Tiina Kõrtsini
EKRE juhatuse liige Jaak Madison käis koos „Kuuuurijaga” pühapäevasel meeleavaldusel „Jah vabadusele, ei valedele!”. Kohaletulnute seas oli ka transsooline Susanna Leedi, kes Madisoniga mõtteid vahetas.

Susanna Leedi üheks sooviks on, et Eestis oleks võimalik geiabielu. „See on inimese valik ja tegelikult ei tee homoabieluga mitte kellelegi halba,” ütles ta. Samuti tahaks Susanna ühel päeval lapsendada, kuid hetkel ei ole tal selleks võimalust. Jaak Madison vastas Susannale, et tema ei oleks sellega nõus. „Arvan, et igal lapsel on vaja juba loomupäraselt ja bioloogiliselt ema ja isa. Ma ei taha tekitada mitte ühelegi lapsele olukorda, kus ta hommikul ärkab ja vaatab, et kumb nüüd täna minu ema on,” põhjendab poliitik oma seisukohta.

„Kahtlemata on ka inimesi, kes tulevad ütlema, et kui sellised inimesed saavad lapsendada ja tunda ennast vanematena, siis miks ei võiks olla ka kolm meest ühes elamises ja lapsendada kaks last – ka nemad armastavad üksteist ja on lapse vastu väga armastavad,” rääkis Madison. „Kuid saame kõik aru, et see läheb juba absurdseks ja seda ei saa mitte kuidagi aktsepteerida. Riigi ülesanne on tagada ühiskonna tugevad alustalad ja iga ühiskonna tugev alustala on tugev perekond,” lisas ta.

Susanna ütles Madisonile, et ta oleks kindlasti parem kui mõni ema. „Alati on olemas erandeid, aga erandite järgi ei saa kujundada poliitikat,” vastas mees talle.

Samal teemal

20. mai 2019, 21:00
Transsooline Susanna Leedi: üks EKRE liige on minu juures orjaks käinud
2. aprill 2019, 18:24
VIDEO | Keskerakond, Isamaa ja EKRE esitlevad laupäeval koalitsioonilepet
1. aprill 2019, 20:55
Saue söögikoha omanik on töötajatele üle 5000 euro võlgu, kuid keeldub pankrotti välja kuulutamast
19. märts 2019, 23:04
Saates „Suud puhtaks“ läks EKRE teemal väga tuliseks aruteluks

142 KOMMENTAARI

m
Madisson peaks Le Penilt nõu küsima 21. mai 2019, 09:33
Selline tüüp nagu Madisson ei peaks sõna võtma teiste pereelu puuduta ates asjades. Igal inimesel on õigus olla õnnelik, ja kui ta ei kahjusta kedagi teist ega tee kellelegi haiget on ok. Need ekre sõnavõtud teevad aga suurt kahju riigile ja solvavad veel ka eraisikuod. Kole !
t
to ehh 4. aprill 2019, 16:50
eneselõikumine ei tulene sellest! ennast lõiguvad ka need, kes on päris täiesti tavalisest perest ...
Loe kõiki (142)