Saated

GALERII | Selgusid järjekordse „Eesti parim pagar“ hooaja finalistid (2)

Toimetas Katharina Toomemets, 27. märts 2019, 22:31
"Eesti parim pagar" finalistidFoto: Stanislav Moshkov
Kõige maitsvam küpsetamissaade „Eesti parim pagar“ selgitas täna õhtul välja kolm parimat pagarit. Otsustavas lahingus astusid vastamisi kunstiõpetaja Kristiina, modell ja koduperenaine Sandra, müügijuhi assistent ja suure pere ema Liina ning pesamuna, Itaalia juurtega Noel. Kahjuks pidi enne finaali lahkuma pereema Liina. 

36-aastane kunstiõpetaja Kristiina

Samal teemal

Pärnumaalt pärit Kristiina on loovhing, kes ammutab inspiratsiooni loodusest. “Toidu valmistamine, alates koostisainete valimisega ning lõpetades selle kaunilt serveerimisega, on olnud mulle alati meeltmööda. Küpsetamine on mõnusalt loominguline tegevus. Tehtud otsuste, hoolikalt valitud toiduainete ja oskuste abil leiavad aset väikesed imed, mis rõõmustavad õnnestumise korral nii mind kui ka minu lähedasi, sõpru ja tuttavaid.” ütleb ta. Kristiina küpsetistes on õrnust, naiselikkust ja Eestimaa looduse mekki.  

26-aastane modell Sandra

Kaunis Sandra kasvatab kodus kaht tütrekest ning tegeleb modellitööga. Kõik tema küpsetised on filigraansed kunstiteosed, kus perfektselt paigas iga maitsenüanss ning kaunistus. “Mulle meeldib küpsetada, sest see on mõnus! Saan katsetada ja teostada oma mõtteid-ideid. Kuna suuresti on küpsetamine ka kunstiline oskus, siis saan lasta valla oma kunstilise poole.” ütleb loominguline Sandra.

16-aastane õpilane Noel

Saate pesamuna Noel on koolipoiss, kelle küpsetistes kohtuvad Eesti ja Itaalia maitsed. Kuigi Noel on saate noorim osaleja, on tal köögikogemust kõvasti. Ta on nimelt lapsest saadik olnud abiks oma isale kuuluvas Itaalia restoranis. Lisaks küpsetamisele tegeleb noormees mägironimisega ning peab plaani kokakooli minekuks.