Sarjad

Eesti „Litsid“ vallutavad maailma! Näitamisõiguse ostavad ka Hispaania ja USA levitajad (24)

Keit Paju, 21. märts 2019, 17:50
Foto: Renet Heinla

Alles mõned päevad tagasi jagasime rõõmu-uudist, et väikese Eesti ajaloost rääkiv draamasari "Litsid" võib jõuda Vene suurima meediakontserni kaudu Venemaa ja endiste Nõukogude Liidu riikideni, lisaks ka Poola, Tšehhi, Ungari, Rumeenia ja Slovakkia vaatajateni, ja kokkuvõttes venekeelse vaatajaskonnani kogu maailmas. Nüüd võib öelda, et "Litsid" on tõesti maailma vallutamas, sest ka USA ja Hispaania levitajad on seriaali ostmas.

"Kuidagi on tõesti viimastel päevadel jää läinud täiesti liikuma. Selle tööga sai algust tehtud detsembris ja nüüd järjest-järjest tulevad igalt poolt huvilised, kes soovivad näidata meie ajaloolist draamat ka oma inimestele. Mille üle meil on tohutut hea meel! Tõeline rõõm!" kommenteerib sarja edu produtsent Tuuli Roosma.

"Olgugi, et selle sarja eelarve oli tavaline tele-eelarve, meil ikkagi õnnestus luua selline tootmiskvaliteet, et see rahuldab ka rahvusvahelist maitset," rõõmustab ta. "See ei puuduta ainult meie sarja, vaid ma arvan, et Eestis hakkabki minema see sarjade tootmiskvaliteet piisavale kõrgusele, et me oleme mujal maailmas täpselt samasugune võrdväärne partner teiste tootjatega."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19. märts 2019, 19:27
Kas „Litsid“ murravad end välismaa ekraanidele? Sarja ostmisest on huvitatud maailma suurim venekeelne meediakontsern!