Eesti

Saatejuhidebüüti tegev Laura Prits: võtteplatsil tunnen, nagu oleksin ise võistlusel (1)

Terttu Jazepov, 19. märts 2019, 09:00
„Alguses oli veidi hirmutav, kuna olen harjunud kaamera ees rokkima ja esinema ning lihtsalt rääkimine tundus esialgu kuidagi paljas tegevus,” sõnab saate „Noor meister“ juht Laura Prits.Foto: Erakogu

„Kuna tegemist on võistlussaatega, on adrenaliin ja pinge ehedad ning kunagi ei tea, kuidas inimene võistlussituatsioonis ning kaamerate juuresolekul käituda võib. Peame valmis olema erinevateks emotsioonideks nagu naer, pettumus, paanika, õnn ja pisarad,” räägib laulja Laura Prits, kes teeb peagi oma debüüdi saatejuhina.

Laura räägib, et ETV2 eetris olema hakkav „Noor meister” on kutsehariduse võistlussaade, mille igas saates keskendutakse uuele erialale. Lisaks toimuvad kaks võistlust, mida hindavad vastava eriala eksperdid. „Koos finaaliga on kokku 10 saadet. Eriti äge on, et võistlused toimuvad koolides üle Eesti, kuhu ehitatakse iga kord erinev stuudio,” ütleb ta.

„Alguses oli veidi hirmutav, kuna olen harjunud kaamera ees rokkima ja esinema ning lihtsalt rääkimine tundus esialgu kuidagi paljas tegevus. Kuid meeskond oli väga toetav ja nüüdseks olen aru saanud, et mida rohkem olen ja räägin nagu ise, mitte nagu saatejuht, seda mugavamalt ma ennast tunnen,” sõnab Laura.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10. juuni 2019, 15:32
Laura Prits kiusamisest: ma otsustasin selle hoopis naljaks pöörata!
22. juuni 2018, 10:00
STAARIGA TRENNI | Laura Prits: nooremana käisin viiel päeval nädalas trennis, kolm-neli tundi korraga
3. mai 2018, 13:08
Nädalalõpuks nipp: Laura Prits soovitab minna loodusesse!
9. september 2017, 18:04
GALERII | Laura Prits "Noortebänd 2017" osalejatele: „Kuulake iseennast!“