Saated

Öed ja Shanon „Eesti muusika karikas“: väga põnev on jälle võistelda (3)

Katharina Toomemets, 17. märts 2019, 09:00
"Eesti muusika karika" teine saadeFoto: Külli Rummel/TV3

„Põnev on jälle võistelda. Eks selline väike pinge on, aga see on mõnus,“ räägib ansambli Shanon laulja Taavi Immato, kes läheb täna õhtul saates „Eesti muusika karikas“ vastamisi ansambliga Öed.

Öed olid äsja teiste artistidega võistlustules – osalesid nad ju tänavu „Eesti laulul“, kuid Taavi viimane võistluskogemus jääb kümne aasta taha. „Sa olid ju 2009. aastal superstaaris. Me enne hakkasime selle peale mõtlema ja vaatasime järele. Kümme aastat tagasi!“ ütleb Ödede liige Tuuli Rand Taavile. „Kui ma hakkasin teie lugusid Youtube’st vaatama, avastasin, et alguses oli Shanonil hoopis mingi teine laulja.“

Taavi ütleb, et väike pinge on küll, kuid väga põnev on jälle võistelda. „Pole vist nii pingeline, kui superstaar?“ uurib Tuuli. „Ausalt öeldes ma ei mäleta eriti. Superstaarisaates oli tihti see, et valmistasid nädalaga ühe loo ette, aga nüüd oli vaja nädalaga õppida põhimõtteliselt kolm uut lugu,“ ütleb Taavi. Tuuli sõnul on Shanoniga väga lõbus võidu laulda. „Shanoni poisid on väga toredad.“ Ka Kristel ja Taavi kiidavad vastaseid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18. märts 2019, 13:35
Vaata ja kuula uuesti: „Eesti muusika karikas“ ristasid mikrofonid Öed ja Shanon
11. märts 2019, 01:15
KUULA UUESTI: kuidas meeldisid sulle „Eesti muusika karika“ avasaate etteasted?
10. märts 2019, 10:00
„Eesti muusika karikale” annavad avapaugu The Swingers ja Metro Luminal: konkurentsi me ei tunne
8. märts 2019, 12:00
Brigitte Susanne Hunt juhib esmakordselt telesaadet: olen puterdanud ja olnud kapsasuu, aga õnneks pole otse-eeter!