Eesti

TV3 VIDEO | Marilyn Kerro avaldab, millal ilmub tema teine raamat (6)

Televeeb, 5. märts 2019, 20:15
Marilyn KerroFoto: Martin Ahven
Marilyn Kerro lubas oma teise raamatu avaldada juba eelmisel kevadel. Nüüd on juba varsti taas kevad kätte jõudmas. Mis siis raamatuga juhtus ja kuna see ilmavalgust näeb?

"Miks mul nii kaua aega läks, ma olen kogu aeg rääkinud, et nüüd see saab valmis, nüüd ma lõpuks leidsin juurpõhjuse, miks see valmis ei ole saanud. Mul preagu, oma lapse kasvamisega, tulnud nii palju uut temaatikat, mida ma saan kirja panna. Ja nii huvitavad juhused on tulnud inimestega, et ju siis seetõttu ma seda varem valmis ei saanudki," põhjendab Kerro.

"Mul ei jagunud elukogemust, et seda kirjutada, sest peab olema inspiratsiooni, et kirjutada. Ju mul seda nii palju ei olnud, sest see jäi ja jäi, natukene kirjutasin, siis mõtlesin, et mul ei ole millestki preagu kirjutada," tunnistab ta.

Nüüd on Kerro enda sõnul igapäevaselt kirjutanud ja pool raamatut on valmis. "See on nagu laps, mis valmib, ma loodan, et kevadeks saab valmis. Rääkisin seda ka eelmine kevad, aga kunstnikuid ei saa sundida, tuleb siis, kui tulema peab. Ma väga loodan, et see aasta tuleb. Kui on valmis, kui mul on piisavalt kogemusi ja mul on midagi anda, siis see tuleb. Peab olema õigetel põhimõtetel kirjutatud!" ütleb ta.

Samal teemal

14. juuli 2019, 00:20
Õnne! Eesti kuulsaim nõid Marilyn Kerro saab teise lapse
1. juuli 2019, 09:32
FOTO | Aeg lendab! Marilyn Kerro poeg sai aastaseks
21. juuni 2019, 10:16
TV3 VIDEO | Marilyn Kerro jagab nõiatarkusi: kui soovid midagi saada, hüppa jaanipäeval üle lõkke
7. märts 2019, 21:19
Illustraator Viive Noor: „Kolmandik lasteraamatuid on nii jubedad, et tuju läheb ära.“

6 KOMMENTAARI

o
ohhhhh 23. juuli 2019, 23:16
otsib lolle ja neid on, mingit rumalad naised
i
6. märts 2019, 12:54
Isegi pole selliste saadete poole kuidagi tõmmanud? Kuidas selliseid vaatate ja kui õppimise eesmärgil, siis saate teadlikumaks et kas ta on teie jaos...
(loe edasi)
Loe kõiki (6)