TV Uudised

TV3 VIDEO | Marilyn Kerro avaldab, millal ilmub tema teine raamat (6)

Televeeb, 5. märts 2019, 20:15
Marilyn KerroFoto: Martin Ahven
Marilyn Kerro lubas oma teise raamatu avaldada juba eelmisel kevadel. Nüüd on juba varsti taas kevad kätte jõudmas. Mis siis raamatuga juhtus ja kuna see ilmavalgust näeb?

"Miks mul nii kaua aega läks, ma olen kogu aeg rääkinud, et nüüd see saab valmis, nüüd ma lõpuks leidsin juurpõhjuse, miks see valmis ei ole saanud. Mul preagu, oma lapse kasvamisega, tulnud nii palju uut temaatikat, mida ma saan kirja panna. Ja nii huvitavad juhused on tulnud inimestega, et ju siis seetõttu ma seda varem valmis ei saanudki," põhjendab Kerro.

"Mul ei jagunud elukogemust, et seda kirjutada, sest peab olema inspiratsiooni, et kirjutada. Ju mul seda nii palju ei olnud, sest see jäi ja jäi, natukene kirjutasin, siis mõtlesin, et mul ei ole millestki preagu kirjutada," tunnistab ta.

Nüüd on Kerro enda sõnul igapäevaselt kirjutanud ja pool raamatut on valmis. "See on nagu laps, mis valmib, ma loodan, et kevadeks saab valmis. Rääkisin seda ka eelmine kevad, aga kunstnikuid ei saa sundida, tuleb siis, kui tulema peab. Ma väga loodan, et see aasta tuleb. Kui on valmis, kui mul on piisavalt kogemusi ja mul on midagi anda, siis see tuleb. Peab olema õigetel põhimõtetel kirjutatud!" ütleb ta.

Samal teemal

13. veebruar 2019, 10:45
TV3 VIDEO | Marilyn Kerro võttis rasedusega 20 kilo juurde: see ongi aeg, kui saab nautida ja süüa, mida tahad
13. detsember 2018, 19:59
VÄRSKELT EMAKS SAANUD MARILYN KERRO TUNNISTAB: „Lapse sünd paneb tõesti suhte korralikult proovile.“
6. detsember 2018, 16:01
TV3 VIDEO | Lapse sünd muutis Marilyn Kerro töös ühe väga olulise asja

TOIMETAJA

+372 5199 3733
katharina.toomemets@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee