Eesti

LUGEJAKIRI: kuhu jäi telekanal, mis mu kõledaid õhtuid kaminavalgusega soojendas? (2)

Televeeb, 5. märts 2019, 19:29
Kaminakanal kadus, kuid talv jäi: kahjuks peab televiisorist tule prõksumise nägemiseks ootama jaanipäevani. Robin Roots
“Pimedad ja külmad talveõhtud on alati televiisori seltsis paremad. Sel talvel sai minu lemmikuks kanal, kus ööpäevaringselt kaminatuli prõksus. Kuna mul kahjuks endal kodus kaminat ei ole, andis see mulle mõnusa sooja tunde. Kus see nüüd ometi kadus? Üks päev tahtsin taas liba-kamina ees veini juua ja raamatut lugeda, kuid kanalit ei olegi enam!” kirjutab Õhtulehe lugeja murekirjas.

Et hädas lugejale vastuseid saada, pöördusime Telia poole. Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik kinnitab, et kanal on hetkeks puhkusele läinud, kuid tuleb suvehakul tagasi.

“Kamina- ja lõkkekanal on Telia TV kasutajaile hubaseid emotsioone pakkunud juba aastaid. Kanal aktiveerub kahel perioodil aastas: talvisel perioodil, ehk enne jõule, ning suvisel perioodil, ehk enne jaanipäeva. Sõltuvalt aastaajast on ka kanali sisu erinev, ehk talvel näeb seal tõepoolest praksuvat kaminatuld, suvel aga jaanilõket. Seejuures saab kanalil lõkketuld nautida kas originaalheliga või valida TV menüüst endale sobiv helitaust,” selgitab ta. 

Seega aastaringselt kanal nähtav ei ole. Viimati sai Kiiki sõnul meeleolukanali vahendusel kaminatuld vaadata novembri lõpust jaanuari lõpuni. “Uuesti käivitub kanal enne jaanipäeva koos jaanilõkkega,” kinnitab ta.

Muideks, on kanal Telia sõnul väga populaarne: “Kanal on meie klientide poolt vägagi aktiivselt kasutatav ning seda kasutab aastas mitukümmend tuhat Telia TV klienti,” sõnab Kiik.

2 KOMMENTAARI

n
netis 6. märts 2019, 13:42
on neid kaminaid ja akvaariume
j
6. märts 2019, 08:35
Jälle "lugeja"!Kui see lugeja asja vastu huvi tundis ,miks siis otse Telia poole ei pöördunud, vaid läks ÕL rüppe nutma.Siililegi selge,et need" lugejad" on "eliitlehe" väljamõeldis .

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee