Eesti

TV3 VIDEO | Teet Margna ja Kristjan Jõekalda saadavad palavaid tervitusi eksootilisest Kesk-Aasiast (2)

Ohtuleht.ee, 27. veebruar 2019, 11:52
Kristjan Jõekalda, Teet MargnaFoto: TV3
Juba 7. märtsil algab TV3 ekraanil eksootiline rännak täis nii karme väljakutseid kui elamusi, mis võtavad hingetuks – stardib uus saade „Kaks kanget Sovetistanis“.

Legendaarse teleduo Teet Margna ja Kristjan Jõekalda uus reisiseiklus viib seekord Kesk-Aasia riikidesse – Kasahstani, Kõrgõstani, Tadžikistani ja Usbekistani – mis kunagisel nõuka-ajal olid sunnitult ENSV saatusekaaslased. Kaugetel mägistel maadel rännates selgub, mis elu seal täna elatakse ja kuidas toime tullakse.

Palju eksootilist loodust, ekstreemne automatk Pamiiri maanteel, ohtlik lend läbi kanjonite, ratsutamine nii hobuse, eesli kui jaki seljas – kõik see võtab hingetuks! Menüüs on seekord nii hobuseliha kui ka märapiim ja loomulikult lammas – silmast sõrgadeni!

Teet Margna ja Kristjan Jõekalda tervitavad palavalt oma seiklustele kaasaelajaid lõbusa kurgilauluga. Vaata videotervitust SIIN. 

Samal teemal

26. aprill 2019, 18:36
„Kaks kanget Sovetistanis” hakkab konkureerima „Kuuuurijaga”
7. märts 2019, 20:52
Kristjan Jõekalda Kesk-Aasiast: ootuspärase kebabi asemel pakuti palju saia ja hobusepiima
25. veebruar 2019, 12:01
SUUR ÜLEVAADE | TV3 kevad tuleb täis huumorit, seiklust ja muusikat!
14. veebruar 2019, 21:25
Päevapealt koondatud telejuht Rait Killandi: „„Kuuuurija“ tulemine Kanal 2 ekraanile on minu jaoks üllatus. Ilmselt oodati, mil mind enam segamas pole.“