Eesti

Andrus Vaarik sõitis 10 aastat juhiloata: olin kõige korralikum juht Eestimaal, sest ma ei tohtinud millegagi silma paista (93)

Toimetas Terttu Jazepov, 7. veebruar 2019, 23:41
Andrus VaarikFoto: Daisy Lappard
„Olen aeglase arenguga ja ilmselt tegin oma nooruse rumalused 50. eluaastates,” rääkis „Kolmeraudses” Andrus Vaarik, keda on korduvalt juhtimisõiguseta autorooli istumise tõttu kriminaalkorras karistatud.

Vaarik, kes sõitis 10 aastat juhiloata, tunnistas, et kartis eksamile minna. „Kartsin, et ei saa sellega hakkama. Maksin iga aasta mõne trahvi ainult pistelise kontrolli käigus. Olin kõige korralikum juht Eestimaal, sest ma ei tohtinud millegagi silma paista, et mind kinni ei peetaks. Nüüd, kus mul on juhiluba, sõidan 160 km/h,” naljatles ta.

„See oleks ilmselt maailmaime,” kommenteeris Andrus olukorda, kui ta peaks valimistel piisavalt hääli saama, et riigikokku pääseda. „Ma ei ütle, et ma ei lähe sinna. Kui see valik mul ees seisab, siis võtan vastu väärikad otsused. Kui tõesti nii palju hääli saan, siis saan aru, et mu mandaat on nii vägev, et pean sellesse väga suure vastutustundega suhtuma.”

Samal teemal

14. veebruar 2019, 11:14
Vaarik: ärge võrrelge end Sõõrumaaga, vaid Süüria pagulasega
9. veebruar 2019, 08:54
Valimiskool nr. 2: Peibutuspardid ja häältemagnetid. Kellest saab uus Indrek Saar? Kellest Erki Nool?
11. jaanuar 2019, 10:35
Andrus Vaarik: „Mis see Jaak Madisoni eelmine ametikoht oli? Talle võiks öelda, et tema võiks jääda sinna Tallinki kajutite vahele.“