Eesti

FOTOD | Muutumissaate Kati: „Mulle öeldi inetuid sõnu, nügiti, loobiti asjadega.“ (55)

Terttu Jazepov, 6. veebruar 2019, 22:35
ENNE JA PÄRAST: Kati unistuseks oli saada endale kaunis naeratus. Teda narriti hammaste pärast juba põhikoolis ning on pidanud ka hilisemas elus seetõttu piinlikkust tundma.Foto: Jane Faizullin/TV3
„Läksin natuke liiga julgeks – olen ise abielus, aga hakkasin poistele silma tegema, kuna saan nüüd naeratada,” räägib Kati, kes osales saates „Minu imeline muutumine” ning sai endale kauni naeratuse ja pilkupüüdva rinnapartii.

„Kui sain teada, et osutusin valituks, helistasin emale ja nutsin pikalt – olin lihtsalt niivõrd õnnelik,” ütleb Kati, kes pääses saatesse alles kolmandal kandideerimisel. Kuigi naise perekonnal oli tema üle hea meel, siis tema mees nii positiivselt meelestatud ei olnud. „Mees ei tahtnud eriti, et saatesse läheksin, ta ei pooldanud seda juba alguses. Filmimise käigus üritas ta samuti võimalikult vähe kaamera ette sattuda. Ta ei taha näpuga näitamist, et naine oli kole ja läks saatesse, talle ei meeldi selline tagasiside,” räägib ta.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

5. juuni 2019, 14:07
Urmas E. Liiv tõsieluseriaalide telgitagustest: ei ole nii, et tuleb vaene loll, kirjutab lepingule alla ja saatemeeskond teeb mis tahab
6. veebruar 2019, 12:33
Hambutust noorest Katist saab muutumissaates tõeline kaunitar!
30. jaanuar 2019, 14:15
Hambutust naisest saab muutumissaates tõeline printsess
23. jaanuar 2019, 12:27
Krimpsus vanamemmest saab muutumissaates glamuurne daam

55 KOMMENTAARI

k
Kahjuks 11. veebruar 2019, 09:13
Võiks kerge psühholoogiline abi ka olla. Ja antud juhul paarinõustamine. Oli selgelt aru saada, et see paar kokku ei jää.
l
Liisu 10. veebruar 2019, 08:54
Katus on vähe tuult saanud sellel naisel ja mehel. Muidu kukkus päris kenake välja. Trenni ja toitumise suhtes tõesti tubli ja järjepidev. Aga hammastega oleks tõesti saanud juba varem midagi ette võtta. Olen ise 26 ja käin iga aasta kontrollis. Hambad peavad ilusad olema inimesel!
Loe kõiki (55)