Saated

Hambutust naisest saab muutumissaates tõeline printsess (3)

Toimetas Andra Nõlvak, 30. jaanuar 2019, 14:15
Inga enne muutumist.Foto: TV3
„Minu imeline muutumine“ toob täna õhtul TV3 ekraanile südantliigutava tuhkatriinuloo. 29aastasel Ingal pole hambaid, tema nina on kõver, üks kõrv hoiab peast eemale, rinnad on erineva kujuga ja tal on mõlemal jalal neli varvast. Inga tahab ennast ja oma elu muuta, et pisipojale paremat tulevikku pakkuda. Viimane võimalus tema jaoks on imelise muutumise saade. Kas Ingast saab printsess?

Inga on noor naine, keda elu pole kunagi hellitanud. Talle on varasest noorusest peale öeldud, et sellise välimusega naine ei leia niikuinii endale kedagi kõrvale. Ta pole saanud midagi oma välimuse muutmiseks teha, sest ta ei saa lubada endale ei hambaravi ega kõvera nina lõikust.

Samal teemal

„Olen nii ebalev, kui asju pean ajama, loomult olen elav, aga võõraste ees tõmbun tagasi... teiste arust ma olen ikkagi kole. Hambad on mul ju täitsa katki... aasta tagasi murdus ka esihammas ära, peidan oma suud, häbenen teistele näidata,“ kurvastab Inga, kellel polnud juba lapsepõlves harjumust hammaste eest hoolitseda.

Ent puuduvad hambad pole ainuke probleem, mille pärast Inga saate poole pöördus. „Tahaksin nii väga, et saaks nina sirgeks, ja kõrv on mul ju ka peast eemal. Kõrv tuleb esile siis, kui patsi teen, peidan ära juustega kuidagi,“ sõnab ta.

Inga nina on õnnetuse tõttu kõver olnud juba teismeeast saati. „Tulin kooli jõulupeolt ja kukkusin näoga vastu asfalti, tundub nagu ninaots oleks ka lahti. Ja siis on mul jalgadel neli varvast, väikseid varbaid ei ole. Ma ei too seda esile, aga mu elukaaslane mõnikord ütleb, et oi näe, mu naisel on neli varvast, vaadake kõik! Appi, ma ikka nii häbenen seda!” lisab ta.

Juba täna õhtul muutub Inga elu täielikult. Millised operatsioonid ja protseduurid talle tehakse, näeb juba „Minu imelisest muutumisest“.

3 KOMMENTAARI

r
ruudi 6. veebruar 2019, 19:55
Kumb on inetu kas see vaene naine või daam nimega Andra
u
Uskumatu! 3. veebruar 2019, 19:02
Andra Nõlvak, küsin, mis tunne teil endal oleks, kui pesuväel pilt teist endast riputataks uudisteveebi kümnetele tuhandetele vaatamiseks? Need vaataj...
(loe edasi)
Loe kõiki (3)