Saated

Krimpsus vanamemmest saab muutumissaates glamuurne daam (3)

Toimetas Katharina Toomemets, 23. jaanuar 2019, 12:27
Reet enneFoto: TV3
TV3 eetrisse jõuab täna õhtul „Minu imelise muutumise“ kolmas muutuja. Tallinnas elava Reeda (67) sõnul on tema „parim enne“ möödas ja see, mis temast veel alles, hirmutab kõik eemale. „Ma pole nõus enam niimoodi vananema, enne panen endale nööri kaela!“

Noorena peeti Reeta edukaks ja säravaks naiseks, kuid eluraskused räsisid tema välimust niivõrd, et talle hakkas tunduma, et lapsed ja lapselapsed juba häbenevad teda. Reet otsustas, et nii see elu enam jätkuda ei saa ja kandideeris muutumissaatesse, kirjutab TV3 PR- ja turundusspetsialist kadi Poll saadetud pressiteates. 

Samal teemal

Viie lapse ja üheksa lapselapse vanaema ei taha, et lapselapsed teda sellisena – hambutuna ja krimpsus – mäletama jääksid. Reet: „Ma ei julge peeglisse vaadata. Ja kui vaatan, siis issand, kui jube ma välja näen! Ma olen siin teinud neid selfisid ja ennast pildistanud ja vaatan, et püha jumal: kortsus ja hambutu ja jube. Ma ei taha ennast näha ja ma olen mõelnud, et need noored, kellega ma koos tööl olen, kuidas need mind välja kannatavad? Põhipaugu panid lapselapsed, et vanaema, millal sa ometi hambad suhu saad, nii et et jah, siis mul hakkas piinlik!”

Reet keeldub elule ja aastatele alla andmast ning tema elu pöördepunkti näeme juba täna õhtul kell 21.30 Eve Kallaste poolt juhitud TV3 saates „Minu imeline muutumine”, kus saate kliinikud kingivad vahvale Reedale „vanaemapaketi” ja tulemus on tõesti kaunis! Reeda välimus muudetakse 15 aastat nooremaks.