Saated

Miks seksikoolitaja Epp Kärsin telesaatest välja jäi? (72)

Liina Hallik, 18. jaanuar 2019, 08:21
Epp KärsinFoto: Erki Pärnaku

„Ma lihtsalt ütlen kohe, et kui see lugu ilmub, ja kui seal on kasvõi 0,2 protsenti tunda, et minu vastus teile on õigustus, läheme kohtusse. Nagu täitsa siiralt ka,” lõpetab Urmas Vaino oma selgituse küsimusele, miks ta kutsus Epp Kärsini alguses oma saatesse, ent hiljem siiski ümber mõtles.

Detsembri keskpaigas ETV eetris olnud saates „Suud puhtaks”, mis käsitles laste seksuaalkasvatust, pidi esialgse plaani kohaselt osalema ka Eesti tuntud seksispetsialist Epp Kärsin. Hiljem teatati Kärsinile, et tema osalus ei ole siiski teretulnud. Esialgu sai seksiekspert kõne sotsiaalministeeriumist, kust talle tungivalt soovitati saates mitte osaleda, hiljem helistas saatejuht Urmas Vaino isiklikult ning teatas, et Kärsinit tõepoolest saatesse enam ei oodata.

„Ma ütlen ausalt, et see on mulle täiesti arusaamatu,” on Kärsin nõutu. „Mulle tundub, et survestamine toimus kusagilt kõrgemalt poolt. Kas siis ministeeriumi tasandilt või kellegi poolt, kes saates osales.”

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18. jaanuar 2019, 08:13
VIDEOINTERVJUU | Epp Kärsin ei karda, et seksuaalselt rahuldatud inimene võib ühiskonnale ohtlik olla
11. detsember 2018, 22:29
VIDEO | „Suud puhtaks“ külalised läksid nokulaulu peale raksu: milleks sellist laulu üldse vaja on?
29. mai 2018, 20:06
Seksuaalharidus ka riigikogusse? Lingamiprintsess Epp Kärsin väidab, et rahvasaadikud ei tea naise kliitorist mitte midagi!
17. mai 2018, 15:11
Lingam-massaaži eestkõneleja loodab koolides seksuaalharidust reformida