Saated

GALERII | Alustab uus reisisari ligipääsmatul Kamtšatka poolsaarel  (6)

Televeeb, 10. jaanuar 2019, 14:36
 TV3
Toredad inimesed, metsik loodus, kaunid vulkaanid, mõrvarlikud sääsed, kärestikulised jõed, suured mereloomad ja ohtlikud karud – kõik see iseloomustab Kamtšatka poolsaart, mida nimetatakse ka Venemaa alguseks. 

Saatesarjaga „Reis Siberi südamesse: Baikal“ vaatajate südamed võitnud reisiseltskond, keda veab Onu Raiu (Raivo Malter), alustab uut seiklust Venemaa ühel kõige ligipääsmatumal alal Kamtšatka poolsaarel, mille president Lennart Meri on paljude vulkaanide pärast nimetanud Tulemägede maaks.

Seni on eestlased seal käinud peamiselt loodusekspeditsioonidel ning kala- ja jahiretkedel. Lummava maastikuga Kamtšatka poolsaarele ei vii ühtegi teed ja seekord peab reisiseltskond hakkama saama kohapealt renditud maastikusõidukitega. Tulemägesid ja metsikuid jõgesid täis maastik on aga niivõrd ligipääsmatu, et liikuda tuleb ka jala, mootorsaanide ja jahtidega ning ööbida telkides, millele lisab ärevust teadmine, et Kamtšatkal elab ca 12000 pruunkaru.

Saatesarjas näeb imelist loodust, Venemaa ettemääramatut elukorraldust, põlisrahvaste ning tänapäeva venelaste elu ja palju põnevaid olukordi, mis ühel seikluslikul rännakul ikka ette tulevad.

Uus seikluslik reisisari „Reis tulemägede maale: Kamtšatka“ stardib täna kell 20.00 TV3s.

6 KOMMENTAARI

t
Täpi 31. jaanuar 2019, 09:11
Täiesti vaadatav saade,on vähemalt midagigi vaadata selle muu saasta sees .
o
oeh 11. jaanuar 2019, 12:19
Veel odavam ja lihtsam on teha nii, et mingi reporter läheb lihtsalt oma tuttavale külla ja salvestab kohvilauajutu oma telefoniga ja siis telekasse kui saade.
Loe kõiki (6)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee