Saated

„Kuuuurijas“ näidatud varastatud auto leiti tänu televaatajale üles (41)

Televeeb, 27. november 2018, 16:35
Foto: Kuuuurija
Eilses "Kuuuurijas" oli lugu meesterahvast, kes jäi oma autost ilma otse Rahumäe politseijaoskonna ees. Autost ilma jäänud Leonidi sõnul mängis väidetav autovaras politseinikku ja palus Leonidil talle anda kõik dokumendid ning põrutas siis ise võõra autoga minema. Neli minutit pärast saate lõppu kirjutas üks tähelepanelik televaataja "Kuuuurija" saatejuhile Katrin Lustile Facebooki, et varastatud auto asub Tabasalus!

Televaataja sõnul üritas auto varastanud isik seda 6000 euro eest varuosadeks müüa. Lust sõitis samal õhtul Leonidi ema Antoninaga Tabasallu, autolammutusplatsile, kus varastatud auto seisis, et kontrollida, kas tegu on nende autoga ning kohale kutsuti politsei.

Vahepeal jõudis sündmuskohta üks maastur, milles olnud isikud väitsid, et on platsi omanikud. Kohale jõudis politseinikud, kes lubasid, auto omaniku ahastuseks, viia varastatud auto taas Rahumäe politseijaoskonda.

Vaata pilte varastatud autost ning loe lähemalt juhtunu kohta "Kuuuurija" kodulehelt!

Samal teemal

26. november 2018, 21:00
TV3 VIDEO | Tõeline jultumus! Endine ülemus võltsis alluva allkirja ja lasi otse politseinike silme all tema auto varastada