Sarjad

ASI SELGE! “Troonide mängu” viimane hooaeg jõuab vaatajateni 2019. aasta aprillis 

Televeeb, 13. november 2018, 18:10
Foto: AP/Scanpix
Kauaoodatud “Troonide mängu” lõppvaatuse ehk kaheksanda hooaja linastuskuu on olnud siiani suureks müsteeriumiks. Algselt lubas telekanal HBO, et seriaali viimane hooaeg jõuab eetrisse 2019. aasta esimeses pooles. Nüüd andis telekanal teada, et seriaali lõpuhooaeg jõuab eetrisse 2019. aasta aprillikuus. 

Samal teemal

“Troonide mängust” on saanud popkultuuri absoluutne fenomen ning tänapäeva telemaastikku selleta ette ei kujutatakski. Kahjuks saab järgmisel aastal seriaal kaheksanda hooajaga läbi. Seriaali fännid on pidanud lõplikku hooaega kaua ootama, seitsmes hooaeg oli eetris 2017. aasta suvel. 

Seriaali tegijate David Benioffi ja Dan Weissi sõnul on produktsioon viimase hooaja puhul eriti aeganõudev ning iga osa on veelgi keerulisem filmida ning eriefektidega viimistleda. “Filmimine on keeruline, kuna filmime erinevatel kontinentidel. Kõik tehnilised aspektid ning eriefektid on teine osa produktsiooniperioodist, millega maadlema peame,” nentis Benioff. “Viimane hooaeg võtab kaua aega, kuna see on suurim asi, mida me iial teinud oleme,” lisas ta. 

“Troonide mängu” kaheksas ehk lõplik hooaeg koosneb kuuest osast, kuid nende filmimine võtab siiski kaua aega. “Me olime peaaegu aasta Belfastis, seriaali kas ette valmistamas või filmimas. See on väga erakordne, mida seriaali meeskond ja näitlejad on loonud, ma arvan, et kui inimesed viimast hooaega näevad, saavad nad aru, miks nii kaua aega läks,” ütles Benioff.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
katharina.toomemets@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee