Saated

Halenaljakas äpardus: Mallukas pöördus EMO-sse, kuna arvas, et hakkab sünnitama, tegelikkuses oli ta hoopis püksi pissinud (53)

Televeeb, 7. november 2018, 14:33
Mariann Treimann ehk MallukasFoto: Alar Truu
Tõsielusaates “Malluka sügis” viimaseid ettevalmistusi sünnitusmajja minekuks, aga kas kõik on ikka kolmanda lapse tulekuks valmis?

Malluka ja tema pere sügis on kulgenud kasvava beebikõhu tähe all. Esimene valehäire, et sünnitus kohe algab, on juba olnud. “Mul tekkis kahtlus, kas ma pissisin püksi või tilgub midagi olulisemat ja käisin erakorralises. Aga selgus, et siiski pissisin püksi,” naljatleb Mallukas.

Mis võtta haiglasse kaasa? Mida teha oma kehaga enne sünnitust, et kõik valutumalt läheks? Pereisa Kardo on valmis pakkinud haiglakoti, kuid Malluka arvates on mõned asjad veel siiski puudu ning neil tuleb taas poodi minna.

Samuti ei ole raugenud Malluka tohutu soov ja jõud nende kodu aina viimistleda ja kaunimaks muuta. Paraku ei ole ülejäänud pere sama agar.

Kell tiksub ja iga hetk võib juhtuda, et tuleb ette võtta sõit sünnitusmajja. “Ma olen 100% sünnituseks valmis, sest kõik halvad asjad, mis saavad juhtuda, on juba minuga juhtunud. Kohtusse anti, ohatis tuli, nohu ja köha on ning lekin pissi,” on Mallukas oma vaimu valmis pannud.

Lõbus tõsielusaade „Malluka sügis“ on Kanal 2s täna kell 21.00.

Samal teemal

27. oktoober 2018, 14:32
Mallukas kohtusaagast: „Nüüd oleme läinud umbes 21 000 euro peale!”
22. oktoober 2018, 21:32
Mallukas läheb Mangi horoskoobi pärast Maalehega kohtusse: „Tea, kas naistevanglas on mugav sünnitada?”
13. september 2018, 17:16
ARVUSTUS | „Malluka sügis“ jääb Marianni blogi lugevale inimesele igavaks ja sisutühjaks saateks

;