Saated

Selgeltnägijasaatest välja langenud ingliterapeut Terje tunnistab: tahtsin juba koju minna (5)

Andra Nõlvak, 18. oktoober 2018, 21:32
Foto: Meeli Küttim

„Teadsin kohe, et ma ei tule siia võitma. Minu ja minu elutee jaoks on seal midagi palju enamat. Loomulikult küsisin ka inglitelt selle kohta selgust. Tegelikult olin isegi kauem, kui ma arvasin,” ütleb „Selgeltnägijate tuleproovist” välja langenud ingliterapeut Terje.

„Ma tahtsin juba enne autokatset koju tagasi minna. Olin seal Balti jaama juures hotellis ja mõtlesin, et parem astun hotellist välja, istun siin rongi peale ja sõidan koju oma pere juurde. Mind ju ootas kodus mu tütreke, mu pojake ja mu 2 aastane pesamunast pojake, kes oli mul rinna otsas viimast korda enne esimesele katsele tulekut. Aga teised osalised, kes kõik saatega seotud, selgeltnägijad ja sõbrad, veensid mind tulema,” tunnistab naine, et soovis tegelikult juba koju minna.

„Siis autokatsel kohal olles tahtsin ära minna, aga saate produtsendid ja Dalia Olga ikka veensid jääma. No ja nii ma siis iga katse ajal muudkui tahtsin ära minna. Võitlesin endaga. Aga kõik imelised inimesed mu ümber veensid mind jääma. Ei tahtnud just neile pettumust valmistada. Alla anda ja loobuda. Aga kogu see reisimine muutus minu jaoks aina pingelisemaks ja pingelisemaks, kõik maised olud ja asjad, kotid ja pakkimine jne. Kui olin kodus, siis tuli ju järgi teha kõik tegemata  tööd, saamata jäänud musid ja kallid. Tihti tundsin, et ei saa kõike vajalikku tehtud,” põhjendab Terje kojuminekusoovi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18. oktoober 2018, 21:32
Selgeltnägijasaatest välja langenud Toomas: olin alguses liiga tagasihoidlik, oleksin võinud oma kaardid letti lüüa
12. oktoober 2018, 16:15
„Eesti selgeltnägijate tuleproovist“ tuntud ingliterapeut Terje on näinud teispoolsust: esimest last sünnitades tundsin, et tahan surra!
11. oktoober 2018, 21:32
„Eesti selgeltnägijate tuleproovist” välja langenud Taavi: olin kohe kõigega konfliktis
2. oktoober 2018, 15:02
Nõiasaates osalev Cerli Sarv ehk hing Fekeli: pääsesin lapsena uppumissurmast tänu nägemusele, et mu ema nutab terve ülejäänud elu