Eesti

„Suur mängude õhtu” täitis lõpuks laupäevaõhtuste telesaadete tühimiku (17)

Terttu Jazepov, 13. oktoober 2018, 23:02
„Suur mängude õhtu“ Madis Sinivee/Eesti Meedia
Laupäeva õhtuti on Kanal 2 eetris meelelahutuslik telesaade "Suur mängude õhtu", mida juhib laulja Daniel Levi Viinalass. Igas osas võistlevad omavahel kaks võistkonda, kuhu kuuluvad Eesti kuulsused.

Esimeses osas võistlesid Elina Purde meeskonnas Anne Veski, Uku Suviste ning Koit Toome. Henrik Kalmeti või - Danielit tsiteerides - Elmo Nüganeni lemmiknäitleja võistkonda kuulusid superstaarisaate võitnud Jüri Pootsmann, Liis Lemsalu ning Ott Lepland.

Küll aga väsitasid mind juba neljandaks saateminutiks Henrik Kalmeti pidevad vahelesegamised. Kuigi osalejad rääkisid tihti läbisegi, jäid tema kommentaarid ikka kõige rohkem kõrvu.

Mängud olid väga põnevad - osalised pidid laste joonistuste põhjal ära arvama, mis kuulsusi pildil kujutatud on; arvama, mis laulu robot tsiteerib; seletama sõnu, kuid samal ajal tiksus aeg ning keegi ei teadnud, millal see otsa saab jne. Kokku mängiti saates kaheksa mängu.

Meeldiv üllatus oli, et saade ei ole kuiv ja igav, kus saatejuht loeb kogu teksti lihtsalt maha. Palju oli ruumi jäetud improvisatsioonile, seda nii saatejuhi kui osaliste puhul. Pärast esimest ülesannet, kus klotsidest tuli moodustada erinevate inimeste pilte, läksid osalejad eriti ülemeelikuks. Nii võttis Liis Lemsalu näiteks Pamela Andersoni rindade klotsi ning esitles neid enda rinnapartiina. Lõpuks otsustati meeskonnaga Andersoni rinnad lisada hoopis Uudo Sepa näoga klotsidele.

"Suur mängude õhtu" on hea meelelahutus laupäevaõhtusse, kui parasjagu telekanaleid läbi klõpsid, sest lõpuks on ka midagi, millel pidama jääda.

17 KOMMENTAARI

t
Tiina 14. oktoober 2018, 14:58
See Lemsalu kiljumine oli kohutav,miks kutsutakse saatesse selliseid inimesi ,kes ei oska oma käitumist kontrollida
x
XXX 14. oktoober 2018, 13:52
väga suur osa inimesi on ikka uskumatult lollid
Loe kõiki (17)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee