Saated

„Kuuuurija“ täna: surm konnamürgiseansil või hoopis üledoos? (3)

Televeeb, 8. oktoober 2018, 10:41
Surm konnamürgiseansil – kas ainult? Katrin Lusti autorisaade „Kuuuurija“ toob täna ekraanile loo, mis selgitab, mis toimub tegelikult salapäraste rituaalide telgitagustes.

Populaarsete konnamürgiseansside tegijad lubavad teadvuse avardumist ja isiklikele probleemidele kõiksuse abil lahenduse leidmist. Tegelikkuses võib esineda seansil ka oksendamist, kõhulahtisust, südamepekslemist, kuid surma ei oska keegi oodata.  

Katrin Lusti poole pöördus 23-aastane Artur, kes kahtlustab, et tema 54-aastane isa suri ühel rituaalil üledoosi. Hukkunud isa poja sõnul tegutseb Tallinna lähedal, Jõelähtme vallas, esoteeriliste seansside varjus talu, kus saab raha eest mitte ainult konnalima, vaid nii LSDd kui ka stimulante.

Arturi isa surmani viinud rituaalil varjas väidetavalt politsei eest terve grupeering inimesi. Mis toimub täpsemalt esoteerilisi seansse pakkuvas talus?

„Kuuuurija“ täna kell 20.00 TV3s!

3 KOMMENTAARI

s
See oli aasta tagasi 9. oktoober 2018, 08:28
Alles nüüd ärkavad. Vaadanud surnukuuris kätt, oleks näha olnud, seda saab teha.Poeg oleks pidanud nõudma lahangut. Nüüd on hilja.
r
Room 9. oktoober 2018, 05:52
On justkui tõestatud, et selles talus konnamürki külalistele manustati. Kas sellel on seos konkreetse mehe surmaga, näitab lahkamine. Ja ma ei tahaks olla saatetegijate nahas, kui surm ei olnud mürgitamine!
Loe kõiki (3)