Välismaa

Chelsea Peretti lahkub seriaalist „Brooklyni jaoskond“ 

Televeeb, 5. oktoober 2018, 16:03
Chelsea Peretti  FOX/NBC
Populaarne telesari „Brooklyni jaoskond“ („Brooklyn Nine-Nine“) on sel aastal üle elanud mitmeid ebameeldivusi: ühel hetkel teatati, et seriaali enam ei tehta, kuid siis otsustati sellele siiski kuues hooaeg anda. Kahjuks ei jätka seriaalis aga enam Chelsea Peretti, kes mängis jaoskonna vaimukat assistenti Gina Linettit.

Ta teatas uudistes Twitteri kaudu: „B99 fännid. Tere! Chelsea Peretti siin. Ma ei löö kaasa kogu kuuendas hooajas,“  kirjutab ta. Kuid siiski jättis naine lahtiseks selle, kas ta kunagi seriaali naaseb. „Ma tahan tänada teid tundide eest, mille veetsite Ginat vaadates, lastes tal olla Gina.“

Seega ei pea fännid lootusi kunagi Ginat veel seriaalis näha täiesti maha matma, kuna Peretti vihjas tugevalt, et ta võib veel naasta. Peretti on olnud seriaali üks põhitegelasi algusest peale ning ta on osalenud 112 episoodis.

Seriaali kaasautor, Dan Goor ütles, et alates sellest hetkest, kui tema ja Mike Schur selle seriaali tegemise peale tulid, tahtsid nad Perettit sinna näitlema saada. „Kuigi on kurb näha üht perekonnaliiget lahkumas, oleme me Chelsea üle väga uhked ja põnevil selle üle, mida ta järgmiseks teeb. Lisaks, ma tean faktina, et me näeme Gina Linettit veel,“ kirjutas ta Twitteris.

„Brooklyni jaoskond“ oli küll telekanali Fox poolt tühistatud, kuid NBC kanal otsustas sarja tootmise enda peale võtta. Tulev, kuues hooaeg peaks eetrivalgust nägema 2019. aasta keskpaigas.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
vidrik.vosoberg@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee